Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubusko: panie nie wiem, ja kafle kładę, tutaj trasie okno nazywa się baie vitrée, resztą to czarna magia:)
@dadas123456789: ja sam fizol na umowie:(
@FueGo: francuska firma, 1,8k podstawy za 35h w tygodniu, roboty w Propriano i okolicy, czyli w koło komina( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nexpo: troche malo placa... no nic powodzonka, jak najmniej krzywych plytek, a najwięcej pracy na rektyfikowanych. I plus za poprawna mijankę na plytkach, a nie jak chory klient sobie życzy przesunięcie o pół, a potem ze tyrczy plytka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@enelegn: tutaj jest calkowita mijanka, jak przy parkiecie, zauważy od gustu, tutaj praktycznie odpadow nie ma, bo co utniesz, to z reszty zaczynasz następny rzad itd:)
@FueGo: zależy jak szalejesz, życie drogie, bo to wyspa turystyczna, zsame oplaty za mieszkanie 60m2 z mediami to 750e, kokosow nie ma sie co spodziewac, ale kończysz pracę, czy to o 16 czy w piątek i masz wariacje, chcesz idziesz się prażyć na plażę,
@nexpo 2 tys euro za miesiąc ? Chłopie weź wracaj do Polski i samemu kładź po domach i mieszkaniach. Mi mówili za jedną łazienkę 9k pln (1-1,5 tygodnia roboty)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jajcek: zależy gdzie, w jakim mieście i jaka łazienkę, z tego co się orientuję, to masz ~40zl/m2, więc trzeba by było 220m2 w łazience ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nexpo 2 tys euro za miesiąc ? Chłopie weź wracaj do Polski i samemu kładź po domach i mieszkaniach. Mi mówili za jedną łazienkę 9k pln (1-1,5 tygodnia roboty)


A mają takie same widoki w tej łazience?