Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mikken: miałbyś ubytki na metrażu:p
@Recydywa: to akurat salon, w łazienkach będą takie same, tylko białe. Nie moj dom, nie ja wybieram¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enelegn: tak, mijać się maja o 1/3 1/4 a nie o 1/2 bo plytki nie są równe i będziesz miała fale Dunaju. Jak masz obcykanego płytkarza to idzie "nagiąć plytki" i jakoś z tego wyjsc i zrobić żeby było. Ale mijankę o pół traci na wyglądzie. No i duży odpad.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WideOpenShut: nie mam zielonego pojęcia, ja tylko kafle kładę ¯\_(ツ)_/¯ te okna są dość popularne u nas, największe widziałem 4x12m z podobnym widokiem, robiło robote:)
@FueGo: dokładnie tak jak mówisz Mireczku:)
  • Odpowiedz
@nexpo nie szukanie sezonowych pracowników na Korsykę? Chętnie bym na wakacje tam do was wpadł coś popracować, rodziców pytałem to mówią że nie ma tam za bardzo pracy dodatkowej wakacyjnej, a u taty w budowlance to musiałbym mieć jakieś doświadczenie żeby mnie chcieli do roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexpo: Panie, takimi dystansami krzyzykami to Pan szkalujesz niezmienna od wielu lat praktyke prawdziwych, polskich budowlancow. Mam nadzieje, ze chociaz flaszeczke popijasz przy tym
  • Odpowiedz
@jajcek: Przecież lepiej kłaść płytki na Korsyce za 2k euro, a po robocie słońce, plaża, góry i ludzie bez kija w dupie bo południowcy, niż w Polsce za nawet 20k pln, gdzie zima trwa od października do maja, a roszczeniowość ludzi jest niebywała. Pracuje w budowlance trochę od drugiej strony, więc wiem jak to u nas wygląda.
@nexpo: pzdr i z fartem tam ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maxcius: sezonowo, to jedynie hotele, restauracje, ale teraz przez covid nie wiem jak to będzie wyglądać, my w sierpniu w ogóle nie pracujemy, urlop, wiec wakacyjnie odpada.
@Triplesix: trzeźwo, wszystkie fugo 1,5mm to nie Polska: p
@kacor87: tu i tu, na płytkach na gładko.
@ropppson: święte słowa, też mialem 4 lata firmę w polsce, pracownikow itd, ale wrocilem na Korsyce, tak jak mówisz, wole tutaj 2k niż 20
  • Odpowiedz