Wpis z mikrobloga

@nexpo: Ja robię także za granica w fabryce z meblami, my #!$%@? jak świnie w pocie i brudzie a później te meble zostają sprzedane i firma otrzymuje pochwały i nagrody pod względem czasu realizacji, ceny, jakości i wyglądu bo jedne z najładniejszych xD

A ja już trzy razy miałem poważne problemu z mięśniami i swego czasu mocno poobijane nogi ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@ropppson co kto woli ja pracowałem w wielu krajach i pomimo wad polski i niektórych naszych rodaków nigdy nie wybrałbym innego kraju do życia.
  • Odpowiedz
@nexpo: eh zazdroszcze mieć te widoki na codzień, co roku w wakacje na studiach jeździłem do roboty do hotelu na Korsyke, troche wyżej niż Ty bo w Cargese
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shatter: dobry plan( )
@sinls: siedzę już 6 rok na Korsyce, początkowo w restauracjach sezonowo, potem szukałem pracy na cały rok i jakoś tak się złożyło, teraz już dobrze mówię po francusku:)
@FeyNiX: nie zazdroszczę, u nas jest raczej luz, bez spiny, ma być ładnie, nie szybko( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CHWDP: trzeba było po studiach zostać, to okolice Piany,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szaraban: hehe() okno jest skopane i nie da rady zamknąć, to tak tylko prowizorycznie, żeby można było narzędzie na noc zostawić na miejscu:p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ejsap_kupno: dokładnie, ja też pochodzę z małej wsi na południu Polski, gdzie jedyna perspektywa była praca na stolarni, po 10-12h dziennie za psie pieniądze, a teraz sobie spokojnie żyje nas morzem śródziemnym i jest w pytke!;)
  • Odpowiedz