Wpis z mikrobloga

cala prawda na jednym obrazku, ale zaraz sie zleci jakis kiepek typu mniejniz0 i zacznie

"hahaha normanie, co ty wiesz o byciu przegrywem xDDDD to nie jest wcale takie latwe!!! w matrixie jest zapisane, ze przegrywy cokolwiek by nie robily to nie wyjda z przegrywu!!!! ja nic nie robie bo i tak mi sie nie uda, blackpill_raw tak mowil to mu wierze. juz jasne???" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Pobierz Przegrywinho69 - cala prawda na jednym obrazku, ale zaraz sie zleci jakis kiepek typu...
źródło: comment_1618474574SzbgzjaSwJ9W6DDhuiGPcr.jpg
  • 23
@Przegrywinho69: lepiej bym tego nie ujął. Ale to nosi znamiona choroby psychicznej. A to się leczy. Ja ostatnio w prawdziwym związku byłem jakieś 6 lat temu. Ale w ogóle nie wpadłoby mi do głowy robienie jakichś „eksperymentów społecznych”, wyzywanie kobiet od p0lek i użalanie się publicznie. Bo to mi NIC NIE DA. A dodam, że mam 40 lat, nie mam dzieci i szukam kobiety bez dzieci (co też teoretycznie bardzo zmniejsza
@Przegrywinho69: Codziennie uczę się języka i grafiki. Idzie mi słabo i strasznie wolno posuwam się do przodu.

Nie robię tego żeby znaleźć różową i wyjść z przegrywu bo już dawno wycofałem swojego geny z puli. Robię to żeby mieć lepiej płatną i mniej stresująca pracę.

Większość ludzi próbowała z tego wyjść ale z genetyką nie wygrasz, więc polecam zrobić to co ja i nawet na patrzeć w kierunku różowych, po jakimś
@Przegrywinho69: przegryw to stan umysłu. Ja zrobiłem wszystko co wymienione, żyje mi sie dobrze mam pieniądze i niemam problemu z poznawaniem kobiet ale rysy na psychice które mam nie pozwalają mi sie do końca wyluzować i być szczęśliwym.
Heh, ten pan kolega od tabletki, ich guru, nie znosi krytyki i blokuje za wszystkie niepochlebne #prawdziwe komentarze. Po godzinach pewnie przegląda wacki, które dostał w ramach „eksperymentu społecznego”, uprawiając przy tym samonierząd i wyklina wszystkie dziewczyny. Innego uzasadnienia nie znajduje ¯_(ツ)_/¯ wez takim wytłumacz, ze samo się nie zrobi i dziewczyna to nie wszystko
@Przegrywinho69: Najśmieszniejsze jak brzydkiej babie piszą aby sobie zrobiła operacje różne, które kosztują na przyjlad z 50k, a jak nie ma za co to sama jest sobie winna i ma #!$%@?, a sami nie chcą sobie pójść i wstrzyknąć kwas w szczękę czy nos za 1k xD
matrixie jest zapisane, ze przegrywy cokolwiek by nie robily to nie wyjda z przegrywu!


@Przegrywinho69: bo tak jest oskarku, ja już pare razy próbowałem wyjść z przegrywu, podjąłem inicjatywę a i tak za każdym #!$%@? razem wydarzyło się coś kompletnie niezależnego ode mnie co przekreśliło moje starania, w życiu trzeba mieć trochę szczęścia, bo samą ciężką pracą to się człowiek tylko garba dorobi. Także dupa cicho i wypad z tagu.
@Przegrywinho69 syty głodnego nie zrozumie. Ten twój obrazek to takie same #!$%@?, jak złote rady zdrowych ludzi dla tych z depresją, żeby poszli pobiegać. Albo bananów z bogatych rodzin, że żeby mieć kasę wystarczy oszczędzać i ciężej pracować. Albo jakbyś bezdomnemu powiedział, żeby po prostu poszedł do pracy i wynajął mieszkanie. Alkoholikowi, że przecież wystarczy nie pić.
Wszystko można tak spłycić, ale trochę wyobraźni wystarczy, żeby pojąć, że po drugiej stronie nie
@Przegrywinho69: a co jeśli zarabiam na siebie, mieszkam sam, nadrabiam wykształcenie, staram sie jeść zdrowo (zrzuciłem 30kg), myje sie codziennie, nie wyzywam p0lek, nie mam problemów z masturbacją i nie robie fejk kont na tynderku plus dodam, że mam porządek w mieszkaniu a i tak nigdy nie rozmawiałem z kobieta?
Męczy mnie ten obraz przegrywa jako trolla z tagu co wrzuca fotki #!$%@? zlewu naczyniami sprzed roku i robi profile chada
@xr38: a poza tym skoro przykłady sławnych osób wam nie pasują, to że ktoś napisze że ma brzydkiego kumpla z ładną dziewczyną też wam nie pasuje, to jak niby inaczej można to udowodnić? xDD