Wpis z mikrobloga

Hej, pewnie zastanawiacie się po co was wołam. Bo kuchaż dodał nowe znalezisko, nie szkodzi, że duplikat, mam nadzieję, że pomożecie mu szybko wejść na główną!

https://www.wykop.pl/link/6058189/przepis-na-chaczapuri-guruli-gruzinskie-jedzenie-jak-dla-kroli/

@dejvo, @steemm, @chopin, @ish_waw, @lobo, @khazul, @hugoprat, @OmeN44, @moon_bluebird, @Splendor, @Mazowia, @skaza, @FrasierCrane, @kompocki, @CapaciousCore, @wtf2009, @T3R3XD3MAG, @lolpok, @Mulek05, @krowi_placek, @IceBeast, @black_fort, @madafaka55555, @RafiRK, @winterfresz, @HorribileDictu, @dexaty, @piaskun87, @piotr-krzeslak, @Zandorath, @Wredot, @eyaf, @lennyface, @KontoUsuniete, @3 dni temu, @domp12, @Wirtuoz, @mapz, @Piotr_Rupik, @Kaboomm, @xHaustedd, @ej-no-nie-przesadzaj, @Aer0, @WoodyzZZ, @KlawyMichau, @henk__, @PAndy, @HansVonGrooBer, @jcm800, @Ablass, @3 dni temu, @perkaman, @Backdoor_Trojan, @kopiret, @rafal-pe, @Usunelem_Konto, @KrS1, @chleb_z_baltony, @Babaloo, @a_maze, @Latarenko, @horus666, @vitkoovsky, @protny0, @TheShineBox, @Turbostuleja, @ricen, @karzel999, @Account_executive, @peterl, @DzonySiara, @NaglyAtakGlazurnika, @Markus86, @tyqp, @iToryTezBylyZle, @preston81, @Dastardly, @putinex, @buont, @molksiazkowy1111, @Uukassiuq, @ortopliss, @hehexdlollmao, @Shagot, @drinozaur, @andrzej02, @E_li_mi_nator, @schweppsiu, @starypijany123, @turlajwroty, @bambaryua, @NiepoprawnaDziewczyna, @ShowBiz, @Jaszczompukabra, @por_tomasz_borewicz, @OgorekMorski, @KanalKulinarny, @xloco, @dddcci, @Kalinke01, @PeSS, @Nalesnik_z_serem, @TheBedThatEats, @WLM2, @Mariaci, @Boguslaw-Lecina, @slynny_programista, @gromota, @MethSoup, @do_abordazu, @potegado2, @tomasz-aleksander-baraniak, @SknerusMcTracz
  • 14