Wpis z mikrobloga

@perfect1995:
co wyście spermiarze #!$%@? narobili.
Polka z ziemiaczaną mordą, krzywym nosem, która nic od siebie nie oferuje oprócz dziwnej maniery poprawiania co chwile swoich zaniedbanych włosów, wymaga więcej niż 19-letnia hiszpanka, z jędrnym tyłeczkiem i piersiami.
To nie do niej mam pretensje, tylko do was spermiarze, bo gdyby nie wasz brak godności, to ten ziemniak by nie śmiał śmieć.
@zloty_wkret: Ona wygląda jak seksmasterka, czyli typowa p0lka, obrzydliwe jest to jak spermiarze zniszczyli rynek matrymonialny. Jeszcze ze 2 lata temu (czuje się jako takie mocne 5/10) i przebierałem w loszkach, dzisiaj rozmowy urywają się po 3 zdaniach. Spermiarze zniszczyli łeb dziewuchom z tindera, raz umówiłem się z kaszalotem i pytałem jej jakie ma powiedzenie... powiedziała, że dziennie #!$%@? ją z 25 facetami dziennie XD
@perfect1995: To wszystko przez kukoldów którzy za zobaczenie złotej ziemi czyli kobiecego sutka lub tyłek kobiety potrafią obnażyć się z godności i szczekać na zawołanie księżniczki Polki. Gardzę takimi śmieciami, już nawet divy z roxy mają wymagania, w dodatku Julki walczące w wieku 17 lat o to żeby zarabiać na seksworkingu i żeby kukoldy je wspierały w #!$%@? bo to normalna sprawa