Wpis z mikrobloga

24 urodziny nazwa.pl #rozdajo!

Można byłoby się pokusić o stwierdzenie, że ostatnie 24 lata minęły, jak jeden dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) W dniu dzisiejszym nasza firma obchodzi 24 urodziny. Z tej miłej okazji przygotowaliśmy dla Was #rozdajo, w którym wszyscy wygrywają!

Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? To proste! Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie lub dodać plusa do naszego wpisu!

Pytanie: Dlaczego warto korzystać z CloudHostingu z CDN nazwa.pl?

Spośród dodanych komentarzy z odpowiedzią wybierzemy 3 najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy voucherem na zamówienie usługi CloudHosting Start na 12 miesięcy za darmo! Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Wszystkie pozostałe osoby plusujące i komentujące ten wpis otrzymają voucher na zamówienie usługi CloudHosting Start na 6 miesięcy za darmo!

Zabawa trwa do jutra (15.04.2021), do godziny 20:00. Powodzenia!

P.S. Dziękujemy za 24 lata zaufania!

#nazwapl #hosting #serwery #cloudhosting #domeny #vps #cdn #ssl #anycast #dnsanycast #backup #strony #www #stronawww #stronywww #serwer #domenyinternethosting #rozdajo #urodziny
Pobierz nazwapl - 24 urodziny nazwa.pl #rozdajo!

Można byłoby się pokusić o stwierdzenie, ...
źródło: comment_1618383471K6nIEp8C3nZX2RyIuYBUWM.jpg
  • 46
@matixrr: Jeżeli nie korzystasz z naszych usług, nie masz możliwości realnie odnieść się w swoich komentarzach do ich jakości. Zachęcamy najpierw do sprawdzenia tego, o czym chcesz się wypowiadać. Liczymy więc na recenzję jakości hostingu w naszej firmie, najlepiej w wariancie porównawczym szybkości działania stron nazwa.pl vs Twój ulubiony hosting.
Jeżeli nie korzystasz z naszych usług, nie masz możliwości realnie odnieść się w swoich komentarzach do ich jakości.


@nazwapl_tk: naucz się czytać ze zrozumieniem. Korzystałem z nich, ale były tak słabe że zrezygnowałem.
Bardzo dobry hosting pod zasobożerny CMS jak np. Wordpress. Używam od roku i jest średnio 3x szybszy od mojego poprzedniego hostingu, mam 21 pluginów aktywnych i czas ładowania strony to 0.3s.
Odpowiadając na Wasze pytania, które docierają do nas przez prywatne wiadomości: Tak, dzisiaj także można zgłaszać się do konkursu (komentować / plusować). Dzisiejsze zgłoszenia oczywiście także będą brane pod uwagę przy rozstrzyganiu konkursu. Wyniki podamy dzisiaj chwilę po 20:00, do tego czasu każdy ma szansę zdobyć CloudHosting na 6 lub 12 miesięcy! Powodzenia!
Dlaczego warto korzystać z CloudHostingu z CDN nazwa.pl


@nazwapl: jeszcze nie wiem, ale chce się przekonać bo zaczynam zabawę z tym związaną i akurat by było na start, chociaż opinie na wykopie jakoś mocno nie zachęcają ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podsumowanie #rozdajo

Dziękujemy za ciekawe komentarze i dodane plusy!

Nagrodę główną, czyli voucher na CloudHosting Start 12 m-cy otrzymują:
@Jakubek69
@wirogez
@CeZ_

Dla pozostałych uczestników mamy vouchery na zamówienie usługi CloudHosting Start na 6 m-cy:
@Rewool
@Gaussik
@mexxl
@Bordomir
@cr_7
@Instynkt
@matylda77
@Anoniemamowy
@Asparte
@Bananowaty
@bateman
@BibulaBibi
@BlackPinguin
@booogus
@cerambyx
@CondomPack
@DarPiesni
@DarthHass
@Decode
@dede88
@dwayne-johnson
@Dziesion
@embonk
@enteroff
@G00LA5H
@grosik01
@grzesix2
@hagall
@iXam
@kennyskrrt
@kicjow
@klebsiella
@krispello
@lazzaro
@le1t00
@Leman123
@