Wpis z mikrobloga

Wywiad z Igą
"- Szczerze mówiąc, gdybym wiedziała co mnie spotka, jaki hejt na mnie spadnie, myślę że bym się zastanowiła dużo bardziej, czy się zgłaszać (do programu – przyp. red.). Jestem już z tym pogodzona i to akceptuję, ale to nie znaczy, że jest mi z tym dobrze i że jestem szczęśliwa – mówi w rozmowie z Życiem Pabianic 32-letnia Iga"

https://www.zyciepabianic.pl/informacje/pabianice/temat-zycia-iga-smiechowicz-o-hejcie-po-emisji-odcinkow-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-prosilam-o-pomoc-psychologa.html?fbclid=IwAR2RW4_dGiANsaVsXxw2GkQorfHc8fXOIPhhxZ4SquKv23iPXUhWzxedYi0
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
  • Odpowiedz
@Falochron77: ciekawe jak to wszystko by się potoczyło gdyby została sparowana z Kamilem, czy uniknęłaby tego hejtu. Kamil pewnie wtórowałoby jej w tej weselnej błazenadce, również pewna wizualna dysproporcja nazwijmy to, która nakręca ludzi, byłaby dużo mniejsza itd.
  • Odpowiedz
@Olixi: możliwe, zwłaszcza że ona obrywa ostro niczym Przemkorożec,a daleko jej do tego.Moze tak być,że kobity nie mogą co niektóre unieść ,że inna ma kogoś z ligi wyżej i wyrywają ten ból
  • Odpowiedz
@Falochron77: Obrywała najgorzej bo pozostali uczestnicy byli mało kontrowersyjni, przynajmniej w pierwszych odcinkach. W zestawieniu z taką Agatą dostawałaby pewnie komplementy za rozmowność, energię, pozytywne nastawienie i zaangażowanie, ale w zestawieniu z Izą czy Laurą wypada tak a nie inaczej.
Na bezrybiu i rąk ryba.
  • Odpowiedz
@Eszkaheheszka: Ja też nie rozumiem. Była nadaktywna i tyle, nie rzucała przedmiotami i nie chichrala się bez przerwy jak Laura, co mnie dużo bardziej działało na nerwy - "chcesz się napić?" i w śmiech, "ładna pogoda'' i w śmiech.
Nie dziwię się, że przy pięćsetnym razie Maciek zwrócił jej na to uwagę.
  • Odpowiedz