Wpis z mikrobloga

akurat komputer za 300 zł bez problemu daje rade uciągać Teamsa xD


@winsxspl: xD
Włączyć Teamsa =/= komfortowo pracować

Bądź co bądź, brak komputerów wśród niektórych uczniów, którzy dostają 500+ jest dla mnie niepojęty. 2-3 miesiące 500+ i ma się 1000-1500 złotych na gównolaptop poleasingowy, który raczej już zdecydowanie bardziej pozwoli na komfortową pracę
@JAI2L9LAD: Ale pan Petru ma 100% racji - za 300 zł idzie kupić komputer, który w zupełności wystarcza do wyżej wymienionych zadań. Co więcej, na allegro idzie zdobyć nawet komputer za 150 zł typu ThinkPad, który co prawda ma już 10 lat, ale będzie działał.
Jeżeli ktoś dostaje 500 zł, a nie stać go na sprzęt dla dziecka (w cenie nawet 200 zł!) to znaczy że źle zarządza środkami, które otrzymuje
@JAI2L9LAD
1. U mnie w korpo sprzedawali po 300zl 3 letnie laptopy z 8gb Ramu, core i5 i ssd. Elitebooki czy ThinkPady.
2. Pandemia trwa już rok a każdy gowniak dostał w tym czasie od podatników 6000zl. Jak ktoś nie poradził sobie jeszcze z kupnem lapka to to jest jego wina a nie systemu.
3. Używany Laptop to nie jest żarcie i jak pandemia się skończy to można go będzie sprzedać w
@JAI2L9LAD: O ile Petru często gadał jakieś glupoty tak z komputerem ma częściowo rację. Może nie 300zl (kiedyś może by się dało, ale teraz przez pracę i naukę zdalną ceny mocno do góry poszły) ale sporo poniżej 1000 mozna kupić naprawdę spoko poleasingowy sprzęt który bez problemu da sobie radę z nauką zdalna i zwykłem korzystaniem z neta itp.
A przed pandemia to u mnie korpo stare laptopy wystawiało na allegro
@JAI2L9LAD: 300zł to mało, ale sam poszukałem tacie do firmy takie po leasingi za 500 i 700zł z ssd i c2d i powiem szczerze, #!$%@?ą aż miło, w szoku byłem (te za 700zł kosztowały tylko bo miały nagrywarkę, większy dysk ssd i hdd dodatkowo). Druga sprawa jest taka, że u nas 500+ nie jest w ogóle wydawane, wrzucamy to na subkonto dla młodych i jak przyjdzie czas na zakup auta dla