Wpis z mikrobloga

@arinkao: mówię ci, niebo w gębie. Odpalasz piekarnik na 220C, wyłączasz jak się nagrzeje, wkładasz do wyłączonego piekarnika na papierze do pieczenia pokrojony w grube plastry biały ser. Jak piekarnik już będzie zimny ser wyjmujesz i zostawiasz na noc. Jak ci się śpieszy i tego samego dnia chcesz dodać ser do zupy, to odpalasz znowu piekarnik, tym razem na 150C i czynność powtarzasz, aż ser wyschnie.
@Rocky_Zuma_Skye: Pszenny

@KanalKulinarny: Wiem, cholerka (°°

@Hahaharry: Na niewielkiej ilości tłuszczu, masło lub najlepiej troche masła i oleju smażysz do miękkości cebulę. Jak już jest usmażona zmniejszasz gaz dodajesz zmiażdżone dwa ząbki czosnku i łyżkę chrzanu startego, zalewasz to wodą z szynki wędzonej którą wcześniej musisz ugotować w wodzie bez soli z pieprzem, 3 liściami laurowymi i 5 kulkami
@arinkao: nawet mnie nie d6enerwuj ( ʖ̯) barszczyk ideolo, robię podobnie żurek, na wywarze z warzyw, na mięsie gotowanym i później przysmażanym. No składniki top, zaoferowałem się nawet na święta że nagotuję żurku, bo po prostu lubię to robić i dostałem zwrotkę że nie nie trzeba, my żurek ugotujemy. #!$%@? 2 torebki instant i białą kiełbasę ( ͠° °) i