Wpis z mikrobloga

@nicspecjalnego: Urban zawsze miał dobre pióro i tego żaden przeciwnik polityczny mu nie może odmówić, jego książki już w latach 90 były bestsellerami i na nich między innymi dorobił się majątku. Dar Urbana do pisania pozwalał mu skupiać wkoło siebie inteligentnych ludzi z dobrym piórem, choć nie wiem który to śmieszek prowadzi fanpage. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był ksiądz Waldemar K., też dobry ancymon, choć już niemłody
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: urban to stary propagandysta od którego tvpis się może uczyć, widocznie bardziej opłaca mu się być anty pis
stary komuch, mistrz propagandy ciśnie bekę z młodych wannabe komuchów i propagandystów XD

chodzi tylko o pieniądze, gdyby dostał posadkę to byłby tygodnik tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mimo że czasem posty śmieszą to nie szanuję - wiem, nikt nie pytał XD
  • Odpowiedz
Można nie lubieć Nie i Urbana ale ich posty to czyste złoto i nie ma co z tym targować.

tak przypuszczam, że to nie Urban siedzi i pisze wszystkie posty, artykuły, drukuje i roznosi gazety ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@nicspecjalnego: ale tak naprawdę to nie zasługa "Nie", ani Urbana tylko rząd i prezydent sami się orają, a "Nie" tylko to przypomina...
  • Odpowiedz
to teraz sobie pomyśl jeden z drugim, że w 2050 roku to Kurski będzie takim śmieszkiem


@Kuntakintos: Sorry ale Kurski jest za głupi na to. To typ fanatyka który wierzy we własną propagandę. Pooglądaj wywiady z nim z dawnych lat. Ten gość niczego sobą nie reprezentuje
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego:

tak przypuszczam, że to nie Urban siedzi i pisze wszystkie posty, artykuły, drukuje i roznosi gazety ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Jak to nie? Myślałem że na uszach leci i podrzuca wszędzie te gazety gdzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adminem Nie nie jest Urban, to młody chłopak.


@BobMarlej: ten młody chłopak to przedłużenie ręki Urbana. Przeciesz Uszatek napewno wybrał kogoś kto będzie pisał i myślał tak samo jak on. Ja uważam ze podczas rekrutacji na to stanowisko znalazł jeszcze większego kozaka od siebie i tak oto leci złoto za złotem.
  • Odpowiedz
Sorry ale Kurski jest za głupi na to. To typ fanatyka który wierzy we własną propagandę. Pooglądaj wywiady z nim z dawnych lat. Ten gość niczego sobą nie reprezentuje


@Moisze: Przecież to Kurski jest ponoć autorem maksymy: ciemny lud to kupi. Więc chyba sam w to nie wierzy. I Urban wcale jakiś wielki umysł nie jest - nie jest głupi oczywiście, ale też z niego żaden wybitny intelektualista. Jest
  • Odpowiedz
Można nie lubieć Nie i Urbana ale ich posty to czyste złoto i nie ma co z tym targować.


@nicspecjalnego: #!$%@? mnie to tak, jakby somsiad ferrari sobie kupił. Takie to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz