Wpis z mikrobloga

czy facet który ma 27 lat i jest prawiczkiem i nigdy się nie całował nawet ma kiedyś jeszcze szanse na normalne życie w związku z kobietą, na normalny seks? czy już nie ?


@soshiu: Jak się wyszaleją na orgazmusie oraz na innych imprezach integracyjnych, to może na Ciebie nawet spojrzą. Pamiętaj o dbaniu o siebie oraz zakupie mieszkania/domu, żebyście mieli, gdzie mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ExitMan - > czy facet który ma 27 lat i jest prawiczkiem i nigdy się nie całował nawe...

źródło: comment_1617634876OTxddmzcPogeRVWqGq90Zk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: ma szanse, ale powiem brutalnie - na początek moze spróbuj z dziewczyna o podobnej pewności siebie jeśli chodzi o kontakty z plcia przeciwna. Raczej bedzie to szara myszka albo nawet brzydkie kaczątko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: szczere pytanie, możesz ruchać co najmniej 10,15 minut, jaka długość członka? Ciało możesz wyćwiczyć, zachowania też(zajmuje to dużo czasu ale da się bez problemu tak żeby przypominać normika). Pytanie czy jesteś w stanie zaspokoić przyszła partnerkę seksualnie żeby ta cię nie zdradziła, bo będziesz dla niej jak prawiczek.
Tylko prawda jest taka, że pierwsze dziewczyny- będziesz musiał popełnić błędy które popełniają nastolatkowie w pierwszych związkach. Najważniejsza rada to traktuj kobiety
  • Odpowiedz
@soshiu: Teoretycznie jak najbardziej, w praktyce? xD No przez 27 lat, w tym okres gdzie najbardziej rozwijales sie omocjonalnie/seksualnie psychologicznie ty pewnie przesiedziales w domu nie socjalizujac sie z innymi (zakladam?) Oskarki I Julki trzymaly sie za reke, calowaly sie, probowaly co dziala co nie, ty tego nigdy nie doswiadczyles.

Jesli chcesz uderzac w rynek matrymonialny ktory jest #!$%@?, kazdy przed toba ma juz duzo doswiadczenia, a ty dopiero zaczynasz z
  • Odpowiedz
@soshiu: ja sie ogarnalem w wieku 30 lat. Rzucilem ziolo, ktorego palilem bardzo duzo, odbebnilem kilka zwiazkow (w tym jeden z grubsza laska, jeden z pewna pania mecenas, jeden z atrakcyjna borderka) i teraz jestem z fantastyczna spokojna dziewczyna, ktora docenia moje zalety i dla ktorej jestem najlepszy. Ale pracowalem nad soba, w miedzyczasie bedac z borderka zrobilem sobie psychoterapie i ulozylem w glowie. Ogolnie da sie, ale na pewno nie
  • Odpowiedz
@soshiu tak, ma szansę na normalne życie w związku, ale nie #!$%@? korzystając z tindera. Weź to odinstaluj i poszukaj sobie jakiegoś forum lokalnego z działem ogłoszenia towarzyskie, szukam drugiej połówki czy coś
  • Odpowiedz
A tam pitolicie. Mam kolegę lvl 30 pierwszy raz depnął laske w zeszłym roku. Co prawda są już narzeczeństwem ale jednak depnął :) W najgorszej sytuacji będziesz beciakiem ale raz ten jeden jedyny raz w wakacje coś tam poswirujesz xD
  • Odpowiedz