Wpis z mikrobloga

Kiedy umiera spośród ponad 30 tys zakażonych – 600 osób dziennie, które nie miały tyle szczęścia, by łagodnie przejść zakażenie, to tacy ludzie , którym nie chce się założyć maseczki w miejscu publicznym, bo to „niezgodne z prawem”,itp. powinni mieć świadomość, że są potencjalnymi – mordercami . Nie zakładamy maseczki TYLKO dla siebie, ale w trosce o życie i zdrowie innych. Nie życzę tym sceptykom, ani choroby ani śmierci, ale odrobiny troski o bliźniego , bo założenie maseczki w miejscu , gdzie przebywają inni – naprawdę wiele nie kosztuje.
#koronawirus
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis: masz ręce, jesteś potencjalnym złodziejem, powinieneś siedzieć, nie tłumacz mi się tu że kradzież to wybór bo w każdej chwili może ci się załączyć kleptomania, nie wiesz czy jesteś chory czy nie
  • Odpowiedz
chętnie założę maskę,nawet w swoim domu, tylko przedstaw opracowania naukowe potwierdzające skuteczność masek jakie obecnie dopuszczone są do stosowania w Polsce.


@Szamotowy_Marian: Lubię myśleć o sobie jako o człowieku nauki, ale serio nie potrzebuje badań, żeby być za noszeniem maseczek, gdy przed ich wprowadzeniem standardem było uczucie "aerozolu" na moim karku od stojących za mną w kolejce w sklepie, plujących się o coś, starych bab.
  • Odpowiedz
@Szamotowy_Marian: nie no możemy sobie dyskutować i żartować, ale takich opracowań są setki, jeśli nie tysiące. Na pewno też je widziałeś, ale uznałeś, że to spisek bigfarmy albo kłamstwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Hissis: Czy mógłbyś mi racjonalnie wytłumaczyć po co miałbym nosić maseczkę na dworze, na prawie pustym chodniku jak jestem ozdrowiencem?
  • Odpowiedz
@WykopkowyJanuszek: no ja to wiem jak dobrze zaktywizować wykopków do toczenia gównoburzy xD

@Toporky: nie, nie wytłumaczę, dla mnie to idiotyzm, nawet jak nie jest się odzrowieńcem ani covidianem

@prnppp: jeszcze sporo zostało, musimy się zmobilizować i wytłuc do zera.
  • Odpowiedz
chętnie założę maskę,nawet w swoim domu, tylko przedstaw opracowania naukowe potwierdzające skuteczność masek jakie obecnie dopuszczone są do stosowania w Polsce.


@Szamotowy_Marian: Potrzeba Ci dowodów naukowych na to, że nosząc maseczkę, kichając w masce, nie rozprzestrzeniasz zarazków na kilkanaście metrów, będąc w pomieszczeniu?
  • Odpowiedz