Wpis z mikrobloga

Kiedy umiera spośród ponad 30 tys zakażonych – 600 osób dziennie, które nie miały tyle szczęścia, by łagodnie przejść zakażenie, to tacy ludzie , którym nie chce się założyć maseczki w miejscu publicznym, bo to „niezgodne z prawem”,itp. powinni mieć świadomość, że są potencjalnymi – mordercami . Nie zakładamy maseczki TYLKO dla siebie, ale w trosce o życie i zdrowie innych. Nie życzę tym sceptykom, ani choroby ani śmierci, ale odrobiny troski o bliźniego , bo założenie maseczki w miejscu , gdzie przebywają inni – naprawdę wiele nie kosztuje.
#koronawirus
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis
Jesteś potecialnym mordercom bo nie wyprzedałeś swojego majątku i nie rozdałeś wszystkiego na głodujące dzieci w Afryce.
One mogły żyć ale byłeś samolubny.
  • Odpowiedz
@Morfeusz321: ok, tutaj muszę przyznać Ci rację, odpowiadam za ludobójstwo w Afryce, ale to moja sprawa i poniosę odpowiedzialność, sam zgłoszę się do prokuratury, bo nie mam zamiaru tego dłużej ukrywać, ale najpierw trzeba zrobić porządek z tymi co nie noszą maseczek i mordują Polaków.
  • Odpowiedz
@Hissis: No i staraliśmy się przez prawie rok. Na początku starali się wszysyc, zacisnęliśmy pasa jak tylko się dało. Mobilizacja w narodzie w 2020 w marcu i kwietniu była olbrzymia, zwłaszcza wśród pokolenia 20-40. I co? I wyłożono na to knagę. Przygotowań od strony rządzących żadnych, " wirus jest w odwrocie ", nieprzemyślane puszczenie dzieciaków do szkół, brak przygotowania służby zdrowia, wycieczki zagranicę włodarzy, ogólne pokazywanie jak bardzo mają na
  • Odpowiedz
@Hissis: tak czy siak przy obecnych restrykcjach to i tak większość osób to w końcu przechoruje, nic nie poradzisz, wirus nie zginie od maseczek tylko już z nami zostanie
  • Odpowiedz
powinni mieć świadomość, że są potencjalnymi – mordercami


@Hissis: to jest po prostu kłamstwo.
I tylko tyle mam przeciwko maseczkom - że kłamstwem jest, ze stanowię jakiekolwiek zagrożenie, jeśli ich nie niosę.
  • Odpowiedz