Wpis z mikrobloga

Kiedy umiera spośród ponad 30 tys zakażonych – 600 osób dziennie, które nie miały tyle szczęścia, by łagodnie przejść zakażenie, to tacy ludzie , którym nie chce się założyć maseczki w miejscu publicznym, bo to „niezgodne z prawem”,itp. powinni mieć świadomość, że są potencjalnymi – mordercami . Nie zakładamy maseczki TYLKO dla siebie, ale w trosce o życie i zdrowie innych. Nie życzę tym sceptykom, ani choroby ani śmierci, ale odrobiny troski o bliźniego , bo założenie maseczki w miejscu , gdzie przebywają inni – naprawdę wiele nie kosztuje.
#koronawirus
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dolan: HURR DURR CO POWIEDZIAŁEŚ SIEWCO ŚMIERCI?
nie no chyba dobrze powiedziałeś
ALE MAM NADZIEJE, ŻE W MASECZCE TO POWIEDZIAŁEŚ
bo jak nie, to w zasadzie g---o mnie to interesuje XDDDDD
Zostaw, niech walczą. xD Śmieszni są xD
  • Odpowiedz
@mathmed: To ze nikt nie zachorował nie oznacza ze nikt się nie załaził. Zreszta współczuje Ci ze musisz nosić jedna maskę przez cały rok i jeszcze dezynfekujesz ja kosmetycznym UV. Ale przynajmniej uwierzyłeś w swoją własna teorie do czasu aż zachorujesz. Ale wtedy pewnie powiesz ze to grypa bo na covid się szczepiłes. Tak czy siak zdrówka i cierpliwości w noszeniu maski przez kolejne lata. Kiedyś może zdejmiesz i poczujesz
  • Odpowiedz
@Hissis głupoty, lockdown w służbie zdrowia nie istnieje według twojej teorii. Jakby lekarze normalnie leczyli to ludzie nie trafialiby na sor w juz ciezkim stanie. A jeśli nosisz maske to czuj się bezpiecznie i daj spokój innym.
  • Odpowiedz
@holan: Typie, ale Ty mnie namawiasz do zabójstwa, i myślisz, że ja stwierdzę ' No k---a, w sumie to ten typ dobrze mowi, ma rację', po czym wezmę klamkę i pójdę strzelać do polityków? xD
Nie wiem, czy Ty naprawdę jesteś aż tak odrealniony, i przejęty, albo zwyczajnie jesteś chory, wyjdź z domu, dotleń się, zrelaksuj, i miej to w dupie wszystko.

@Klodmonet: nie wiem gdzie Ty tam
  • Odpowiedz
  • 0
Wsiadając do samochodu jesteś potencjalnym mordercą z tego powodu mamy zakazać jazdy samochodem? Takie myślenie....
  • Odpowiedz
@Pietiapk1 Sprowadzasz wszystko do absurdu, a wydawało mi się, że jesteśmy tu, żeby rozmawiać. Inaczej każdy będzie nadawał dla siebie, a w końcu - w ciszę. I zatęsknisz za rozmową. Dlatego frustracje zostaw dla siebie - będzie przyjemniej. Ja tu jestem, żeby podzielić się z Wami faktami i obserwacjami z pierwszej linii frontu walki z COVID.
Piszę to, bo widzę jak dużo jest fake news i ile osób udaje, że coś
  • Odpowiedz
@Hissis: wszyscy jestesmy mordercsmi bo zyjemy i dzieki nam wirus sie rozmnsza. Zabij sie to przestaniesz byc mordercom i nie zabijesz mojej babci.
  • Odpowiedz
@mathmed: Nie tylko Ty pracujesz na pierwszym froncie, ja również. O ile na początku uważałem ze trzeba postępować ostrożnie to od kiedy mleko się wylało to niestety ale trzeba by olać testy kwalifikacje i zacząć leczyć ludzi a nie tkwić w administracyjnym chaosie. Kosztuje to za duzo pieniędzy czasu i nadliczbowych zgonów. mamy pomagać ludziom za wszelka cenę a jak widzę kolegów lekarzy którzy się cieszą z obecnej sytuacji to
  • Odpowiedz
@Pietiapk1 Jesteś lekarzem czy ratownikiem? Oczywiście, że trzeba pomagać, tylko na COVID obecnie nie ma rekomendowanego leku działającego w zaawansowanym stadium choroby.
Ludzie muszą sobie pomóc sami i to zanim jeszcze zachorują. A pomoc za wszelką cenę - bez testów i kwalifikacji skończyłaby się katastrofą na oddziałach, gdzie leżą osoby "z chorobami towarzyszącymi".
Wiem, bo takie katastrofy już widziałem i oddział nie tylko przestawał pracować, było też sporo zgonów.
  • Odpowiedz