Wpis z mikrobloga

obrone mialem w lipcu 2020 - inz inforamtyk dziennie
szukam obecnie pracy mlodszy junior stazysta praktyki przyuczenie itp
nawet bezplatnie i gowno
szukam zdalnie hybrydowo oraz w moim miescie ( miasto 100k osob)

cv mam napisane z grup discord - nie uwazam ze jest zle - wypisane wieksze projekty, uczelnia ktora skonczylem - no bo co wiecej
mam repozytoria na githubie
na rozmowach o prace mam juz odpowiedzi na gonwo pytanie bab z hr typu GDZIE SIE PAN WIDIZ ZA 5 LAT? CO PAN ZROBI Z WYPLATA? JAKIM ZWIERZECIEM CHCIALBYM PAN BYC ?czy inne kancerogenne pytania

mialem jzu chyba milion rozmow... serio jedna czy dwie na 2-3 tyg od casu obrony

nie majac doswiadczenia nie znajde juz pracy?
gdzie to doswiadczenie nabyc?
sram projektami itp a i tak skreslaja mnie za doswiadzenie - o ile pierwsze rozmowy to byla lekka lipa bo sie jakalem czy dukalem jak pytali mnie po ang-nie wiedizelm co mowic- tak teraz normalnie rozmawiam z dzialem it czy z babkami z hr a i tak kazda sra na mnie

moje proejkty to nie gowno typu HOW TO CALC IN JAVA z yt jak turek tlumaczy tylko aplikacje serwer klient baza danych...

OLX
LINKEDIN
PRACUJ
PRACA
NOFULLJOBS
INDEEEDJUSTJOIN
i jeszce 3 inne portale przegladam co 2 dni i wysylam ok 30 cv na tydz

mam emajle ze OTWARTO TWOJA APLIKACJE. PRACODAWCA ROZKMINIA TWOJA KANDYDATURE
na rozmowach NO ODDZOWNIMY DO PANA

i #!$%@?.... czyli co? jak odrazu nie dadza mi umowy to sraja na mnie?
pare razy juz rozmwialismy o umowie kontrkacie jakbym mial pracowac godziny stawka - pare razy rozmowa trwala ponad 1h beczka heheszki itp i gowno
na rozmowach mam koszule normalnie rozmawiam nie jeestem brudasem ani nic nie kloce sie nie wiem juz sam co mam robic czy moze juz tylko znajomosci sie licza eh

mirki co robic

#programista15k #studbaza #pracbaza #praca
#gownowpis #zalesie #it #programowanie
elozapiekanka - obrone mialem w lipcu 2020 - inz inforamtyk dziennie 
szukam obecnie...

źródło: comment_1617181483LF4C7lY6VlAEUzEjJGJNnQ.jpg

Pobierz
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zibizz1:
1. Robisz to co lubisz
2. Robisz to w czym jesteś/możesz być najlepszy
3. Robisz to z czego jest dobry hajs.

Jeśli skupiasz się tylko na 3 to sorry. Akurat w IT wystarczy skupić się na 2. pod warunkiem że 1 jest spełniony i nic więcej się nie przejmujesz
Skończone studia mają mało wspólnego z byciem najlepszym, a na rekrutacjach juniorów szuka się najlepszych. Spróbuj jeszcze w jakiejś małej firmie
@elozapiekanka: no i problem jest właśnie w tym że skończyłeś je dla hajsu. Widzą że cię to nie jara i nie chcą osoby która będzie tylko robić robotę bez zainteresowania ją. Będziesz miał ciężej bo większość firm woli pasjonatów.

Za to ścieżka helpdesk -> tester -> programista to żart. Każda z tych karier moje prowadzić do podobnych zarobków jeśli zostanie się specjalistą i lubi się to co się robi. Jako mid
@elozapiekanka przenoś się do dużego miasta a nie szukaj roboty w #!$%@? dołku wielkim. Mój kumpel po technikum poszedł w ciemno do Warszawy, pracy w supporcie IT szukał tydzień, znaczy wybierał z 3 propozycji, po roku siedzi w dużym korpo za jakieś 8k brutto z umową na stałe