Wpis z mikrobloga

obrone mialem w lipcu 2020 - inz inforamtyk dziennie
szukam obecnie pracy mlodszy junior stazysta praktyki przyuczenie itp
nawet bezplatnie i gowno
szukam zdalnie hybrydowo oraz w moim miescie ( miasto 100k osob)

cv mam napisane z grup discord - nie uwazam ze jest zle - wypisane wieksze projekty, uczelnia ktora skonczylem - no bo co wiecej
mam repozytoria na githubie
na rozmowach o prace mam juz odpowiedzi na gonwo pytanie bab z hr typu GDZIE SIE PAN WIDIZ ZA 5 LAT? CO PAN ZROBI Z WYPLATA? JAKIM ZWIERZECIEM CHCIALBYM PAN BYC ?czy inne kancerogenne pytania

mialem jzu chyba milion rozmow... serio jedna czy dwie na 2-3 tyg od casu obrony

nie majac doswiadczenia nie znajde juz pracy?
gdzie to doswiadczenie nabyc?
sram projektami itp a i tak skreslaja mnie za doswiadzenie - o ile pierwsze rozmowy to byla lekka lipa bo sie jakalem czy dukalem jak pytali mnie po ang-nie wiedizelm co mowic- tak teraz normalnie rozmawiam z dzialem it czy z babkami z hr a i tak kazda sra na mnie

moje proejkty to nie gowno typu HOW TO CALC IN JAVA z yt jak turek tlumaczy tylko aplikacje serwer klient baza danych...

OLX
LINKEDIN
PRACUJ
PRACA
NOFULLJOBS
INDEEEDJUSTJOIN
i jeszce 3 inne portale przegladam co 2 dni i wysylam ok 30 cv na tydz

mam emajle ze OTWARTO TWOJA APLIKACJE. PRACODAWCA ROZKMINIA TWOJA KANDYDATURE
na rozmowach NO ODDZOWNIMY DO PANA

i #!$%@?.... czyli co? jak odrazu nie dadza mi umowy to sraja na mnie?
pare razy juz rozmwialismy o umowie kontrkacie jakbym mial pracowac godziny stawka - pare razy rozmowa trwala ponad 1h beczka heheszki itp i gowno
na rozmowach mam koszule normalnie rozmawiam nie jeestem brudasem ani nic nie kloce sie nie wiem juz sam co mam robic czy moze juz tylko znajomosci sie licza eh

mirki co robic

#programista15k #studbaza #pracbaza #praca
#gownowpis #zalesie #it #programowanie
elozapiekanka - obrone mialem w lipcu 2020 - inz inforamtyk dziennie 
szukam obecnie...

źródło: comment_1617181483LF4C7lY6VlAEUzEjJGJNnQ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: nie mam znajomosci ani nic
starzy dali mi tylko mozliwosc do wykstzlacenia
poki co dorabiam sb w jakims smietnku magayzn ze rzygac sie chce
skoncyzlem studia by miec troche lepsza przysllosc i #!$%@? mnie juz tu strzela
nie chce milionow
moge nawet za darmo isc #!$%@? na 3-5 msc bez problemu bo starzy mowia ze pomoga mnie utrzymac bo to rozumieja ale #!$%@? nic nie ma do #!$%@?
nie mowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@elozapiekanka: jezeli masz sie czym wybronic to znajdz sobie kogos kto da ci rekomendacje i ze niby dla niego robiles jakis projekt przez rok czy cos.
Wtedy 1 rok expa komercyjnego zrobi ronote.
Ale musisz sie na tym znac, czyli powiedzmy robic jakis projekt w pare osob zeby cie nie zagieli na pytaniach. A co pan zrobil alno zrobibly gdyby pan wiedział ze sie nie wyrobi w sprincie itp itd.
Glowa
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Jak nie ma pracy w twoim mieście to szukaj w innych, nastaw się na przeprowadzkę. Możesz poszukac w najbliższym mieście wojewódzkim, na początku dojeżdżać. Można się umówić na zdalną pracę jak już jest się zatrudnionym ale mówić to na rozmowie to tylko strzał w kolano jeśli nie masz dużego doświadczenia to nikt Ci na słowo nie uwierzy że jesteś w stanie pracować 100% samodzielnie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Widzę już któryś post w tym stylu, sam jestem juniorem i nie miałem żadnego problemu z pracą w samym środku pandemii, tak samo moi koledzy. Podejrzewam, że studiujesz w pcimiu dolnym i niewiele robiłeś podczas studiów, a teraz nie dajesz rady na rozmowach.
Duże firmy takie jak comarch przyjmują studentów informatyki z pocałowaniem w rękę - wystarczy coś ogarniać.
  • Odpowiedz