Wpis z mikrobloga

@laventel: Dzięki!
@oficjalniemartwa: Xa wydruki oscyluję w tych granicach, za obrazy malarskie, pastelowe itd biorę już więcej kasy. W wydrukach także chodzi i ilość sztuk. I tak w przypadku 5 robi się coś w granicach 5 kafli, a przypadku 10 około 10 kafli bądź więcej w zależności od danej pracy. Ale miło mi. :) I tutaj jest jeszcze jeden szkopuł czyli posiadanie klientów w Polsce i za granicą. U nas
@AdamsKoziol: Mieszanie pigmentów to jest dla profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem i to naprawdę trzeba mieć z kilkanaście lat doświadczenia, a jeśli chodzi o farby to nie ma czegoś takiego jak tanie i dobre (niestety, artykuły plastyczne są w #!$%@? drogie). Nawet jeśli chodzi o mieszanie farb w celu uzyskania kolorów - podczas malowania będziesz to robił ale i tak trzeba mieć różne odcienie w tubkach. Mogę za to polecić farby wintona
@sinls: A może był mój? :) Styl wyrabiałem latami. Podstawą mojej twórczości jest ekspresjonizm, gdyż każda praca reprezentuje mój aktualny stan psychiczny i to co czuję. Ogromny wpływ miał na mnie także cały ruch kubistyczny. Z artystów to np. Loribelle Spirovski czy Ryan Hewett którzy są artystami obecnego pokolenia.
@Nikas: Być może. W każdym razie uwielbiam obrazy o takim charakterze, są super. Też chciałbym zacząć malować na płótnie. Podczas depresji zacząłem rysować i wciągnęło mnie to. Chciałbym przenieść to co mam w głowie na większy format. Dzięki za dodatkową motywację. Może w końcu zacznę o tym nieco czytać.