Wpis z mikrobloga

@schaefer dlaczego to było żenujące niby? Fajny, niewinny prank, na którego dało się nabrać całkiem sporo ludzi. Ale rozumiem - tu jest Mirko, tu się gnoi wyjątkowość...
Tak samo jak Durczok, po całej akcji z tvn-em


@robo_bobo: serio właśnie porównałeś typa ktory molestował kobiety, wsiadał za kółko po pijaku, do typa ktorego jedynym przewinieniem było że się zbłaźnił?

Najgorsze jest to, że w tym wszystkim do jego umysłu nie przedostała się refleksja, że sam zgotował sobie taki los


@robo_bobo: oj tak, mamy usprawiedliwione że można kogoś totalnie zgnoić w internecie więc zajebiscie. Doprowadźmy go do samobojstwa -
słuchałem kiedyś jego programu (takiego comming outu, gdzie przy przygaszonych światłach on był gościem we własnym programie 20m2) i wspominał on hejt


@robo_bobo: tak poza wszystkim to ten odcinek udowodnił że facet z tej sytuacji nie wyszedl z tego cało i potrzebuje jakiejś mocnej psychoterapii bo to jakie bzdury tam były wygadywane to głowa mała.
Fajny, niewinny prank, na którego dało się nabrać całkiem sporo ludzi.


@Ranger: jakby ten film powstał w celu sprankowania innych (i jeszcze wydal to w 01.04)to być może zostałby ogłoszony #!$%@? geniuszem gdzie włożył strasznie dużo napracowanka żeby strollować ludzi.

Ale to było podsyte coachingowym gownem i wyszła totalna zenada + zrobił kretynów ze swoich fanów którzy gratulowali mu uczestnictwa u Ellen.
@PeterGosling: akurat w jego przypadku problemy psychiczne pojawiły się dużo wcześniej, kiedy ludzie chcą sławy i uznania za wszelką cenę, pompują swoje ego przed lustrem krzycząc „ty też jesteś zwycięzcą” to mogą z czasem zostać niewolnikami wyimaginowanej rzeczywistości, żeby tylko nie „ponieść” porażki

mam daleką znajomą, która uważała się za gwiazdę modelingu i show-biznesu (będąc zwykłą hostessą) i z czasem zaczęła tak brnąć w swoich myślach w te urojenia, że skończyło
akurat w jego przypadku problemy psychiczne pojawiły się dużo wcześniej, kiedy chcą sławy i uznania za wszelką cenę, pompują swoje ego przed lustrem krzycząc „ty też jesteś zwycięzcą” to mogą z czasem zostać niewolnikami wyimaginowanej rzeczywistości, żeby tylko nie „ponieść” porażki


@RaV_Oyabun: pełna zgoda, miałem nawet to dodać w pierwotnym poście, ale serio nie chcę się na typie więcej wyżywać. Mam za dużo empatii w sobie.