Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Ale się striggerowałeś gościu. Porównałem u obu tych panów absolutny brak refleksji na temat przyczyn tego, co się stało. Żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że wogóle coś niewłaściwego zrobili i nie rozumieją skąd się to wszystko na nich wylewa. Co nie znaczy, że na to wszystko zasłużyli.

Reszta tego co piszesz, to rozprawianie się z chochołem, którego sam sobie ukręciłeś.
  • Odpowiedz
słuchałem kiedyś jego programu (takiego comming outu, gdzie przy przygaszonych światłach on był gościem we własnym programie 20m2) i wspominał on hejt, który się na niego wylał po tej akcji. Najgorsze jest to, że w tym wszystkim do jego umysłu nie przedostała się refleksja, że sam zgotował sobie taki los szykując z wielkim rozmachem taki cringe. To okropni internauci go zaszczuli.

Tak samo jak Durczok, po całej akcji z tvn-em. Tyle wywiadów
  • Odpowiedz
ej a w zasadzie to co się odwaliło, bo typa nie znam i widzę, że coś grubego mnie ominęło xD


@TheXArczi: Ten nosacz - wielki polski jutuber postanowił że pójdzie na szczyt kariery i nagrał film jak niby babka z amerykańskiego talk-show - jakaś Ellen go zaprosiła do programu.... z tym że nic takiego się nie stało, a film to spuszczanie się nad samym sobą, zbudowanie w Polsce identycznego studia, wynajęcie
QBA__ - > ej a w zasadzie to co się odwaliło, bo typa nie znam i widzę, że coś grubeg...
  • Odpowiedz
@QBA__: O kurde, tego to sie nie spodziewałem. Dzięki za info xD
W sumie tak jak przedmówcy mówili. Gdyby koleś faktycznie to tak rozegrał i film wypuścił 1 kwietnia, byłby królem, bo budować trzy lata studio i szukać sobowtóra amerykańskiej gwiazdy dla żartu o którym będzie mówił cały świat, a tak wyszło creepy jak cholera xD
  • Odpowiedz
@schaefer: aż sprawdziłem co typ teraz robi i wygląda na to że porzucił YT i zamknął się w swojej coachingowej bańce prowadząc cykliczne rozmowy na Zoomie z ludźmi którzy mu płacą, bo gdy wyznał że jest gejem to doznał oczyszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dnia 21 marca 2020 roku doświadczyłem najwspanialszego jak do tej pory, uczucia spokoju. Poczułem najgłębsze (jak dla mnie), a przede wszystkim bardzo klarowne
Odczuwam_Dysonans - @schaefer: aż sprawdziłem co typ teraz robi i wygląda na to że po...
  • Odpowiedz