Wpis z mikrobloga

  • 66
Doszło w niedzielę kilkadziesiąt nowych rozpikowanych sztuk no i w tym zakątku papryczkowym trzeba było zrobić małe przemeblowanie.

Jeszcze trochę wejdzie, ale ziemi mi zabrakło ( ͡º ͜ʖ͡º)

#chilizgobim

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #uprawapapryczek
gobi12 - Doszło w niedzielę kilkadziesiąt nowych rozpikowanych sztuk no i w tym zakąt...

źródło: comment_1617038783BpKEZmknSr5iB5Rd3bcNvX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@gobi12: mamma mia, ale moje są cofnięte w rozwoju w porównaniu do Twoich. Nie wiem czy to kwestia walki z ziemiórkami czy za mało światła mają. Dopiero ostatnio ruszyła część do przodu, niektóre nadal stoją w miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gobi12: u mnie właśnie rozlokowanie trwa ;p tego co zamówilem najwięcej w ogóle nie wzeszło 2 nasionka z lipnym 2 cm korzeniem a reszta wzeszła jak #!$%@? ;p mam nadzieję że do 23 rozpikuje wszystko
  • Odpowiedz
@gobi12: Skończysz i zaraz będzie trzeba przesadzać do większych kubeczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale podziwiam, ja po tym sezonie i 250 rozpikowanych papryczkach stwierdzilem, ze w następnym sezonie będzie max 50 sztuk, bo dwa weekendy wyjete z życia przez samo pikowanie to trochę za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Ty masz ponad 2x wiecej i będzie jeszcze więcej xD
  • Odpowiedz
@gobi12: Mogę spytać Cię o radę?
Jest to mój drugi sezon z papryczkami. W zeszłym sezonie miałem tylko 3 sadzonki, które przyciąłem pod wpływem wyczytania w necie, że niby warto. Trzymalem na parapecie w 12L wiadrach, zbiór całkiem niezły :)
Ten sezon zacząłem miesiąc wcześniej, bo już w połowie stycznia, sadzonek też więcej, bo 20. Trzymam je w pół litrowych kubkach. U wszystkich główny stożek poszedł już w Y, a nawet
Corrado1 - @gobi12: Mogę spytać Cię o radę?
Jest to mój drugi sezon z papryczkami. W...

źródło: comment_1617113524aTAbACvruouJDTc4Bm8HWB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz