Wpis z mikrobloga

Wiedziałem że major to poprostu zły człowiek ale żeby był az takim diabłem to jest szok. Ten człowiek ma zero człowieczeństwa w sobie, już o honorze czy godności nie wspominam bo tam nikt z uniwersum tych cech nie posiada. Ćpun najpierw zganiał na widzów że chodzi do lasu (po drodze była jeszcze Monika) a teraz obrał taktyke że to przez knura bo go wygania do lasu heh. Można wiele grubasowi zarzucic i nie od dzis wiadomo że to kawał #!$%@?.. ale on tam najbardziej przejmuje się ćpuna losem i walczy z jego wypadami do lasu. Tak zastanowiam się jakie major ma cechy pozytywne w sobie ale zadnej nie potrafie znaleźć. Ktoś coś dobrego u niego zauważył?
#kononowicz #patostreamy
  • 27
@ryba9: nie ma dobrych cech, konon chociaż bywa zabawny i ma swego rodzaju charyzmę. Major to nudny cwel więzienny bez godności, ciężki narkotykarz, któremu się nawet kolana nie zginają. Jego angaż do tego serialu był chyba największym błędem reżysera Niemieckiego do tego serialu, choć raczej niezawinionym, bo zapowiadał się inaczej.
@ClSCO: jak już wyszło oficjalnie ze chodzi do lasu to zamiast przyznac się do nałogu mówi że to przez widzów bo go denerwują. Poźniej Monika była ale to krótko. Pozniej znowu widzowie a teraz zgania na grubasa co jest kompletną bzdurą
@ryba9 Konon mimo że jako człowiek to socjopata bez żadnych dobrych cech, to jednak ma swoja "dziwną" charyzmę wiejskiego chłopa którą wykorzystuje od początku swego życia medialnego.

Suchy natomiast to również socjopata jednak nie ma charyzmy, jest zwykłym recydywistą który wszystko co ma zawdzięcza Niemieckiemu który przebrał go w mundur i uczynił z niego Majora.

Oni obaj to jednostki bez dobrych cech, to pasożyty żyjące całe życie na koszt podatników.
@wypok312: no ale ja pisałem o czyms innym bo to że jest bardziej znośny dla ludzi to wiem ale można być znosnym ale fałszywym. Nie wiem jak ty ale ja nienawidzę dwulicowości, juz chyba naprawde wole jak ktoś jest ch.jem z natury i tego nie udaje
@ryba9: przecież on dzień po tym (albo nawet w ten sam), gdy przyznał się do fufu na "wywiadzie" w ogrodzie powiedział, że to fiksja i to specjalne było żeby sprawdzić wicuf xDDDDDD Ktoś o tak małej ilości IQ nie przyzna się do czegoś takiego nawet w takich okolicznościach.
@ryba9:
Major jest bardziej "pogodny" niż knur, nie jest tak wredny i jest w stanie zdobyć się na "sympatię".
Knur jest tak samo fałszywy, ale po prostu jest zbyt antyspołeczny żeby wyrażać nawet udawaną wdzięczność.
@ryba9: to że Major to najgorsza szumowina chodząca na tym świecie to wiadomo.
Tyle że jeśli chodzi o tłumaczenie się z nałogu to jest to po prostu mechanizm obronny. Każdy uzależniony postępuje w ten sam sposób, niezależnie od czego jest uzależniony, wypiera wszystko, zgania winę za swój nałóg na innych, głupio się tłumaczy.
Wystarczy poczytać o fazach uzależnienia czy to od alko czy od narkotyków i praktycznie wszystko będzie można do