Wpis z mikrobloga

Sprawa dotyczy #zwiazki
Ja, niebieski 28 lvl, ona różowa 24 lvl. Spotykamy się od 2 lat. Generalnie jest w porządku, czasem przejawia #logikarozowychpaskow ale po prostu kobiety już tak mają i nie przeszkadza mi to.
Zaczęliśmy rozmawiać o tym, żeby razem zamieszkać. Ja mieszkam na swoim i ona miała się do mnie wprowadzić. Nie mieszkam jednak sam, mam 10letniego psiaka. Odkąd byłem dzieckiem zawsze w domu był pies, no po prostu kocham zwierzęta i tyle. Różowa nigdy nie miała nawet chomika czy głupich rybek, ale jakoś nigdy nie wykazywała niechęci w stosunku do zwierząt. Aż do momentu, kiedy doszło do rozmowy na temat jej wprowadzenia się do mnie.
Powiedziała wprost - jeśli ma się wprowadzić to mam się pozbyć psa. Albo związek z nią, albo mój przyjaciel pies. No to mówię jej, że spoko, w takim razie rozstajemy się. #!$%@?ła się jak nigdy i zwyzywała mnie od nieczułych #!$%@?ów i tyle ją widziałem. Jutro ma przyjść po parę rzeczy, które u mnie zostawiła.
Dobrze zrobiłem czy jednak jestem #!$%@??
#psy #zwierzaczki
  • 166
Powiedziała wprost - jeśli ma się wprowadzić to mam się pozbyć psa. Albo związek z nią, albo mój przyjaciel pies. No to mówię jej, że spoko, w takim razie rozstajemy się. #!$%@?ła się jak nigdy i zwyzywała mnie od nieczułych #!$%@?ów i tyle ją widziałem. Jutro ma przyjść po parę rzeczy, które u mnie zostawiła.

Dobrze zrobiłem czy jednak jestem #!$%@??


@Vasterek4: dobrze zrobiłeś, vive la pieski

@Vasterek4: Dziwne zachowanie. Rozumiem, gdyby jeszcze miała jakąś alergię, albo gdyby powiedziała, że ok, ale pies jest Twój i to Ty masz się nim zajmować (na takiej zasadzie funkcjonuje para moich przyjaciół - ona zajmuje się swoim kotem, łącznie z kupowaniem karmy i wizytami u weterynarza, a on na tego kota nie narzeka i wszyscy są zadowoleni) ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Vasterek4: Znaczy powiem, Ci tak. No laska #!$%@?ła ale rozumiem ją jeżeli chodzi o mieszkanie z psem. Nie wyobrażam sobie tego, żeby kundel mi łaził po domu i brudną dupą jeździł po dywanie. To jest obrzydliwe i dziwię się jak niektórzy np. wpuszczają psa czy kota na łózko.