Wpis z mikrobloga

  • 845
Sprawa dotyczy #zwiazki
Ja, niebieski 28 lvl, ona różowa 24 lvl. Spotykamy się od 2 lat. Generalnie jest w porządku, czasem przejawia #logikarozowychpaskow ale po prostu kobiety już tak mają i nie przeszkadza mi to.
Zaczęliśmy rozmawiać o tym, żeby razem zamieszkać. Ja mieszkam na swoim i ona miała się do mnie wprowadzić. Nie mieszkam jednak sam, mam 10letniego psiaka. Odkąd byłem dzieckiem zawsze w domu był pies, no po prostu kocham zwierzęta i tyle. Różowa nigdy nie miała nawet chomika czy głupich rybek, ale jakoś nigdy nie wykazywała niechęci w stosunku do zwierząt. Aż do momentu, kiedy doszło do rozmowy na temat jej wprowadzenia się do mnie.
Powiedziała wprost - jeśli ma się wprowadzić to mam się pozbyć psa. Albo związek z nią, albo mój przyjaciel pies. No to mówię jej, że spoko, w takim razie rozstajemy się. W------a się jak nigdy i zwyzywała mnie od nieczułych s---------w i tyle ją widziałem. Jutro ma przyjść po parę rzeczy, które u mnie zostawiła.
Dobrze zrobiłem czy jednak jestem chujem?
#psy #zwierzaczki
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vasterek4:
Masz od cholery szczęścia. W taki prosty sposób dowiedziałeś się ze masz do czynienia z pustakiem. Powinieneś zagrać w Totka. Niektóre k...y potrafią tak wszystko maskować ze dopiero po 20 latach dowiadujesz się z kim masz do czynienia idąc do piwnicy i przez przepadek za regalem widzisz zmumifikowane zwłoki swojego kundla.
  • Odpowiedz
@Vasterek4: podjąłeś jedyną prawidłową decyzję mirku! Jeśli ktoś cię stawia przed wyborem albo ja albo [cokolwiek], zawsze wybieraj to, co/kto nie zmusza cię do podejmowania takiej decyzji :)
  • Odpowiedz
@Vasterek4: Jeżeli to prawda a nie zarzutka. To to był chamski test, którego nie s----------ś. Cały czas w---------ą te swoje c-----e testy. Z reguły to wykonują to subtelniej małymi kroczkami, typu: ustawiłeś się z kumplami na weekend, a ona ci wypierdla zebyś posiedział z nią bo coś tam i coś tam , a później jest tylko tego więcej, nawarstwia się i dochodzi stawiania człowieka przed c------m wyborem. Tu przynajmniej określiła
  • Odpowiedz