Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rupoma64: @specjalista_gamoniu:
Sorry ale te straszne PEŁO i Trzaskowski to niebo a ziemia w porównaniu do PiS-u Poważnie to trzeba być debilem mysląc, że PIS i PO to jedno zło, na przestrzeni lat 2005-2020 widać ogromną różnicę w rządach jakie sprawowały te partie. do porównania macie 8 lat PO-PSL do 7 lat PIS-u z koalicjantami pierw samoobrona potem SP i ZP
@Rupoma64: @specjalista_gamoniu:

Sorry ale te straszne PEŁO i Trzaskowski to niebo a ziemia w porównaniu do PiS-u Poważnie to trzeba być debilem mysląc, że PIS i PO to jedno zło, na przestrzeni lat 2005-2020 widać ogromną różnicę w rządach jakie sprawowały te partie. do porównania macie 8 lat PO-PSL do 7 lat PIS-u z koalicjantami pierw samoobrona potem SP i ZP

@GrochenMochen: Trzeba jeszcze przypomniec bo juz wszyscy zapomnieli
@majkkali Nie zgadzam się. Możesz być:
- partyjniakiem mającym z tego interes
- prywaciarzem, znajomym partyjniaka mającym z tego interes
- księdzem mającym z tego interes
- urzędnikiem mającym z tego interes
- kimś kto chciał mieć dużo dzieci i dzięki 500+ ma El Dorado bez dodatkowej pracy... mającym z tego interes
@GrochenMochen: wszystko lepsze od PO , nawet PiS. Człowieku, to takie gamonie, że nawet nie potrafili ukryć swoich przekrętów. WSI, Wołomin , pro civili : mówi to Panu coś ? Jeśli nie, to na serio zapoznaj się z materiałem. Wuja google : wsi i po. Serio, już lepszy te obajtek bez majtek , niż cały sejm na kagańcu paru oprychów z Pruszkowa i byłych oficerów wsi.
@majkkali: chciałbym mieć porównanie do rządów PO. Jak rządziła poprzednia partia to byłem w technikum i się nie interesowałem tak polityką, nawet nie miałem konta na wykopie, nie sprawdzałem newsów etc, byłem po prostu zwykłym gówniarzem bez pojęcia o czymkolwiek. Moje ograniczenie potwierdza fakt, że mając 18 lat głosowałem w wyborach prezydenckich w 1 turze na Korwina XD a w drugiej z tego co pamiętam na Dudę bo miałem taki przebłysk,