Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GrochenMochen: tylko dlaczego mam głosować na PO, skoro mogę ten głos oddać na jeszcze inną partię, która jest mi bliższa poglądami? I nie, nie chodzi o PiS. Chodzi poprostu o to, żeby każdy głosował tak jak według niego będzie lepiej, a nie żeby głosować na A, żeby nie weszło B, czy na odwrót.
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: Nie no oczywiscie ze nie, nie na tym polega system demokratyczny, oczywiscie masz wybierac CZLOWIEKA ktory najblizszy jest twoim przekonaniom i partie ktora rowniez spelnia ten wymog. Ale mi bardziej chodzi o to ze stawianie znaku rownosci miedzy PO i PIS jest dalekie od stanu faktycznego
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: Symetryści = idioci, którzy nawet nie wiedzą, że robią laskę pisowi. Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg, aby zrównywać, to co robi pis z kadencją po.

@RoHunter: Ale jestes załosny, piecze dupka co? Tusk to twoj bohater co?


@specjalista_gamoniu: nie trzeba lubić Tuska, żeby widzieć tą pisowską propagandę która leje się z twoich komentarzy xD
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: Nie, ale nie jestem idiotą, który daje się nabierać na korwinistyczne pierdoły typu "pis po jedno zło".

o pokazał się POkebol = wyznawca rudego = POstkomucha


xD To tekst jakiegoś janusza z sekcji komentarzy na tvp info? xDD
  • Odpowiedz
ale te straszne PEŁO i Trzaskowski to niebo a ziemia w porównaniu do PiS-u Poważnie to trzeba być debilem mysląc, że PIS i PO to jedno zło, na przestrzeni lat 2005-2020 widać ogromną różnicę w rządach jakie sprawowały te partie. do porównania macie 8 lat PO-PSL do 7 lat PIS-u z koalicjantami pierw samoobrona potem SP i ZP


@GrochenMochen: przecież to jest prosty jak budowa gwoździa trik pisowców:

Kiedy ciężko jest
  • Odpowiedz
w tym gdzie deprecjonujesz opozycję równając ich do rządzących mimo, że 5 latek gołym okiem widzi, że nikt z PO nie #!$%@?ł tak jak PiS teraz. Nowak się podał do dymisji po wykryciu zegarka za dziesiątki tysięcy, w PiSie jeszcze żadna głowa nie poleciała mimo, że cisną o wiele bezczelniej. Złodzieje z PO byli dużo lepsi, niż złodzieje i wieśniactwo z PiSu.
  • Odpowiedz