Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym kraju nie ma co liczyć na krystalicznie czystych


@specjalista_gamoniu: krystalicznie czystych? Przecież z Grodzkiego zrobili niedawno pierwszego łapówkarza RP modulatorem głosu w telewizji publicznej. Krystalicznie czyści owszem są. Ale nie mają żadnych szans w brudnej grze PiSu który bezkarnie może każdego zniszczyć za pomocą samej telewizji.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii:

W tym kraju nie ma co liczyć na krystalicznie czystych


@specjalista_gamoniu: krystalicznie czystych? Przecież z Grodzkiego zrobili niedawno pierwszego łapówkarza RP modulatorem głosu w telewizji publicznej. Krystalicznie czyści owszem są. Ale nie mają żadnych szans w brudnej grze PiSu który bezkarnie może każdego zniszczyć za pomocą samej telewizji.

@Janusz_z_Rivii: jak juz mowilem PIS i PO takie same #!$%@?
  • Odpowiedz
@malinq: To zwykły krypto-pisowiec - on nie widzi kompletnego zniszczenia systemu sądownictwa, zawłaszczenia służb specjalnych, ma w dupie tragiczną politykę zagraniczną i zrobienie z telewizji publicznej dziwki rządu, jest mu obojętna dalsza zapaść służby zdrowia oraz miliardy złotych #!$%@? na niepotrzebne "inwestycje", a przy tym dalsze kurczenie się budżetu na te prawdziwe inwestycje.
Pokaż mu za to ośmiorniczki, mordę Tuska i już piana na pysku i #!$%@? "pis po jedno
  • Odpowiedz
@chigcht: Ale wiesz, że takie krótkowidzenie (ta obrzydliwa partia-mafia doprowadza krok po kroku do upadku państwa) to też oznaka bycia kretynem bez zdolności łączenia wątków? Zgadzam się, że zostali skuszeni i omamieni. To nic nie zmienia, nikt zdrowy na umyśle nie powinien rozważać tej opcji, a już na pewno nie po raz kolejny i kolejny po zobaczeniu, jakie miernoty dorwały się do władzy.
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: XDDDDD oj pisowcu pisowcu. Ciekawe dlaczego za Tuska kiedy był kryzys Polska w Europie była pierwsza jeżeli chodzi o wzrost pkb a teraz jest pierwsza jeżeli chodzi o najwyższa inflancje. Zdecydowanie nie są tacy sami. Ale co o tym może wiedzieć taki ignorant jak ty co za rządów PO pewnie chodził do szkoły. Usuń konto dziecko.
  • Odpowiedz
@chigcht pisowcy nie glosują na pis, bo im sie to opłaca tylko dlatego, ze sluchają ich radia, ogladają ich telewizji i czytają ich gazety.
W tych mediach otrzymują tylko informacje jak wspaniale polska sie rozwija i jaki jest dobrobyt za czasow pisu + granie partii konserwatywnej, religijnej i walczącej o prawa zwykłych Polaków.
(Mogliby robić zupełnie na odwrót, ale tym ludziom wystarczy, że mówią, że są patriotami i że jest wspaniale
  • Odpowiedz
@chigcht: Masz rację. Właśnie natchnąłeś mnie do tego, żebym już nigdy nie kierował się dobrem ogółu. Od teraz będę patrzył tylko na siebie i zrobię wszystko, żeby żadna moja złotówka nie trafiła do podatników. Będę głosował tylko na partie, które mi coś dadzą, nie patrząc na to czy to pogrąży to cały kraj. Kurcze, że byłem taki głupi i mi zależało na tym, żeby finalnie wszystkim żyło się lepiej, mieli
  • Odpowiedz
@RoHunter: #60groszyzawpis
Szczekacz z dvpy znowu się odezwał. Gdzie pisałem że głosuję na pisowskie coorvy ? Serio , zachęcam ludzi do zapoznania się z faktami, które jednak zmieniają spojrzenie na politykę , a ty mi tu z jakimiś szczekaczkaki PiSu. Hatfu ! Nie obrażaj Pan
  • Odpowiedz
@jerzyorwell: Posysasz po same jaja pisowi i nikogo takim #!$%@? nie przekonasz. Z jakimi faktami mam się zapoznać? Że PO jest gorsze od PiS-u? Każdy, kto nie jest ćwierćinteligentem, lub nie urodził się wczoraj doskonale wie, że nie ma nawet porównania.

Btw, popraw interpunkcję, bo twoja jedyna ćwiartka mózgu się jeszcze bardziej wyróżnia.
  • Odpowiedz