Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
Mi się te Wasze chady nie podobają...

Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? Od razu w lewo!


Tymczasem 2 dni po założeniu konta chada...
93 pary
99+ polubień
6 dziewczyn napisało pierwszych

Ten wynik bije na głowę moje fake konto normika 5,5/10.

Do wszystkich bluepillersów.!

Widzicie różnicę? Jeden mądrala nawet stwierdził, że Adrian z mojego projektu jest 9/10. Hahahahahha O naiwny!
9/10 to może być co najwyżej dla swojej babci, i to pod warunkiem, że będzie mocno wstawiona.

Liczy się to, czy niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają Cię za atrakcyjnego.

TAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY NORMIKIEM A CHADEM:

Nauczcie się głupcy, że posiadanie wszystkich zębów, kończyn, nie bycie ulanym, i wzrostu 180 cm to NIE WYSTARCZY, ŻEBY BYĆ ATRAKCYJNYM. Możesz być co najwyżej akceptowalnym dla jakiejś małej części kobiet.

Czy kobiety wychodzą z inicjatywą do Ciebie? Zagadują? Puszczają oczka?

Alee.... Ale.... Aleee...... Przecież kobiety ogólnie nie robią takich rzeczy bo się wstydzą i są nieśmiałe...


Nie mój drogi! One nie uważają Cię za fizycznie atrakcyjnego.

Każdy z Was kto tak jak ja ma znajomego chada i był z nim na mieście, w klubie etc. widział na własne oczy jak kobiety non stop proszą o papierosa, zawsze "niby przypadkiem" znajdują pretekst by znaleźć się w pobliżu takich mężczyzn.
Nawet ja sam kilka razy w życiu doświadczyłem tego. Jeżeli się podobasz to dostaniesz informacje o tym, że się podobasz.

Jeżeli natomiast jesteś dla kobiet niewidzialny dopóki sam do nich nie podejdziesz to znaczy, że jesteś równie przystojny co rozrzutnik z gnojem.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow ##!$%@? #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #pua #itsover
B.....W - >Mi się te Wasze chady nie podobają...
Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? ...

źródło: comment_1616675050sWbAw8bZXLlxdvSc84V9gv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: no kolejna, bo sam rozjebujesz rynek tymi głupimi eksperymentami. Teraz każda będzie czekać na modela z Argentyny xD bo się naoglądają takich na tinderze i myślą, że mają szanse. A w realnym życiu nie mają :] a oczekiwań już nie obniżą :]
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: mordo to jest screen jednej wypowiedzi, nic nie pokazuje, nie znamy kontekstu. Oczywiście zdarzają się sytuacje że różowa jest zainteresowana ale nie zagada pierwsza jednak gdy stosujesz taktykę żeby czekać na pierwszy krok różowej to szanse rosną dramatycznie
  • Odpowiedz
Nagle nie widzisz entuzjazmu w wypowiedzi kobiet? Co to za hipokryzja z Twojej strony mordo? Aha i ok widzisz ale jak ktoś odpowiada normalnie to już nie :)


@Oknonapodworze: przyznam szczerze że nie do końca rozumiem o co ci chodzi, pogubiłem się już. Tak więc w prosty sposób napiszę o co dokładnie mi chodzi i proszę cię żebyś zrobił to samo:

Uważam że jeżeli facet będzie bierny w stosunku do
  • Odpowiedz
Wyjaśniłem, ze czytasz na tagach rzeczy i uznajesz te, które pasują pod Twoją tezę. Ta gadka cały czas jest ta sama - narzekasz, ze nie mozesz poznac laski, ale jesteś totalnie bierny - nie zakładasz konta na zadnym portalu randkowym.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW czy jak nieznajoma locha 20 lvl 5/10 zerka na cb i sie usmiecha do tego mowi ci czesc to oznaka ze sie jej podobam?
Jezeli tak to mysle ze trzeba byc naprawde odpadem by nigdy nie dostac atencji
Ja sam dzisiaj dostalem taka atencje bedac w brudnych ciuchach #!$%@? gownem xDDDD
  • Odpowiedz
@postwarzywny: wniosek nie taki oczywisty dla sporej rzeszy ludzi, a takiego stanu rzeczy już nic nie powstrzyma. Jednakże uświadomienie wielu młodym chłopakom jak to wygląda pozwoli ocalić ich czas i resztki godności.
  • Odpowiedz
Ta gadka cały czas jest ta sama - narzekasz, ze nie mozesz poznac laski, ale jesteś totalnie bierny - nie zakładasz konta na zadnym portalu randkowym.


@Oknonapodworze: akurat w tym wpisie dyskutujemy o tym że lepiej jak facet jest bierny i czeka na pierwszy ruch różowej więc trochę zboczyłeś z tematu.

Co do mojej bierności (czyli według ciebie głównie brak konta na portalu randkowym). To prawda, jestem totalnie bierny a moja bierność przejawia się nie tylko brakiem konta na portalu randkowym ale też brakiem jakichkolwiek relacji czy rezygnacją z poznawania nowych ludzi (także w realu, poza intenretem) już
  • Odpowiedz