Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
Mi się te Wasze chady nie podobają...

Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? Od razu w lewo!


Tymczasem 2 dni po założeniu konta chada...
93 pary
99+ polubień
6 dziewczyn napisało pierwszych

Ten wynik bije na głowę moje fake konto normika 5,5/10.

Do wszystkich bluepillersów.!

Widzicie różnicę? Jeden mądrala nawet stwierdził, że Adrian z mojego projektu jest 9/10. Hahahahahha O naiwny!
9/10 to może być co najwyżej dla swojej babci, i to pod warunkiem, że będzie mocno wstawiona.

Liczy się to, czy niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają Cię za atrakcyjnego.

TAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY NORMIKIEM A CHADEM:

Nauczcie się głupcy, że posiadanie wszystkich zębów, kończyn, nie bycie ulanym, i wzrostu 180 cm to NIE WYSTARCZY, ŻEBY BYĆ ATRAKCYJNYM. Możesz być co najwyżej akceptowalnym dla jakiejś małej części kobiet.

Czy kobiety wychodzą z inicjatywą do Ciebie? Zagadują? Puszczają oczka?

Alee.... Ale.... Aleee...... Przecież kobiety ogólnie nie robią takich rzeczy bo się wstydzą i są nieśmiałe...


Nie mój drogi! One nie uważają Cię za fizycznie atrakcyjnego.

Każdy z Was kto tak jak ja ma znajomego chada i był z nim na mieście, w klubie etc. widział na własne oczy jak kobiety non stop proszą o papierosa, zawsze "niby przypadkiem" znajdują pretekst by znaleźć się w pobliżu takich mężczyzn.
Nawet ja sam kilka razy w życiu doświadczyłem tego. Jeżeli się podobasz to dostaniesz informacje o tym, że się podobasz.

Jeżeli natomiast jesteś dla kobiet niewidzialny dopóki sam do nich nie podejdziesz to znaczy, że jesteś równie przystojny co rozrzutnik z gnojem.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow ##!$%@? #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #pua #itsover
B.....W - >Mi się te Wasze chady nie podobają...
Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? ...

źródło: comment_1616675050sWbAw8bZXLlxdvSc84V9gv.jpg

Pobierz
  • 183
Widzicie różnicę? Jeden mądrala nawet stwierdził, że Adrian z mojego projektu jest 9/10. Hahahahahha O naiwny!

9/10 to może być co najwyżej dla swojej babci, i to pod warunkiem, że będzie mocno wstawiona.

Liczy się to, czy niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają Cię za atrakcyjnego


@AnotherBrickInTheWall: No właśnie uważały go za atrakcyjnego baranie. Miał w #!$%@? par, dwie laski same napisały, a jedna zgodziła się na seks który padł w
I wciąż nie odpwiedziałeś na moje pytanie:

Byłem pewny, że ani jedna się nie zgodzi...


@Blackpill_RAW: No to kiedy się myliłeś? Wtedy kiedy uważałeś że black pill to rpawda i kobiety są hipergamiczne, czy że przeciętny facet nie zadając sobie najmniejszegoi trudu może znaleźć laskę na seks bez zobowiązań w krótkim czasie?

Szok i niedowierzanie. (...) jestem bardzo zaskoczony.


Jak rozumiem ten cały black pill okazał się nieprawdą.