Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
Mi się te Wasze chady nie podobają...

Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? Od razu w lewo!


Tymczasem 2 dni po założeniu konta chada...
93 pary
99+ polubień
6 dziewczyn napisało pierwszych

Ten wynik bije na głowę moje fake konto normika 5,5/10.

Do wszystkich bluepillersów.!

Widzicie różnicę? Jeden mądrala nawet stwierdził, że Adrian z mojego projektu jest 9/10. Hahahahahha O naiwny!
9/10 to może być co najwyżej dla swojej babci, i to pod warunkiem, że będzie mocno wstawiona.

Liczy się to, czy niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają Cię za atrakcyjnego.

TAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY NORMIKIEM A CHADEM:

Nauczcie się głupcy, że posiadanie wszystkich zębów, kończyn, nie bycie ulanym, i wzrostu 180 cm to NIE WYSTARCZY, ŻEBY BYĆ ATRAKCYJNYM. Możesz być co najwyżej akceptowalnym dla jakiejś małej części kobiet.

Czy kobiety wychodzą z inicjatywą do Ciebie? Zagadują? Puszczają oczka?

Alee.... Ale.... Aleee...... Przecież kobiety ogólnie nie robią takich rzeczy bo się wstydzą i są nieśmiałe...


Nie mój drogi! One nie uważają Cię za fizycznie atrakcyjnego.

Każdy z Was kto tak jak ja ma znajomego chada i był z nim na mieście, w klubie etc. widział na własne oczy jak kobiety non stop proszą o papierosa, zawsze "niby przypadkiem" znajdują pretekst by znaleźć się w pobliżu takich mężczyzn.
Nawet ja sam kilka razy w życiu doświadczyłem tego. Jeżeli się podobasz to dostaniesz informacje o tym, że się podobasz.

Jeżeli natomiast jesteś dla kobiet niewidzialny dopóki sam do nich nie podejdziesz to znaczy, że jesteś równie przystojny co rozrzutnik z gnojem.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow ##!$%@? #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #pua #itsover
B.....W - >Mi się te Wasze chady nie podobają...
Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? ...

źródło: comment_1616675050sWbAw8bZXLlxdvSc84V9gv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@Medel1n_:To ludzie którzy dla pieniędzy zrobią wszystko tak samo jak ty zrobisz wszystko by mieć różową ,dla tego zapłacisz im te 2 tys. za kurs uwodzenia plus ebook w zestawie i będziesz myślał że nagle będziesz wyrywał laski.
Tylko najciekawsze jest to gdy oglądam takie programy to zawsze widze brzydkich ,niskich facetów czasami wysokich ale z brzydką twarzą . Powiedzcie mi czemu tak jest????
  • Odpowiedz
@Medel1n_
@Olaf2137
Akurat ryjec ma calkiem ok (6.5 bez zakoli) wiec cos tam pewnie wyrywa.
Moze nie modelki ale 5 6 /10 pewnie tak
Oczywiscie zadna "gra" czy inny PUA scam ktory sprzedaje incelom z ujemnym iq nie ma nic do rzeczy xDD
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2 6/10 to ja boltzowałem nie dawno a po pierwszej wiadomości umawiałem się na seks z 5/10 ale nie korzystałem bo przeciętne mi się jako chadowi nie podobają.Jedyne co może posuwać nie za pieniędze to żeński odpowiednik majkelka czyli 2,5/10,rozmiar piersi w sumie podobny tu i tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: Frywolny kiedyś mówił, że ma nieco ponad 170 cm wzrostu (dokładnie nie podał). Propaganda tego matoła @Adept_Adepta który robi lache frywolnemu w co drugiej wiadomości nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Krzychu od dawna jest żonaty i ma córkę, a ,,uwodzeniem" już dawno się nie zajmuje. Oczywiście poza prowadzeniem ,,biznesu" który ma na celu wciskanie kitu niedorajdom 2/10 znajdującym się w skali atrakcyjności w oczach kobiet zaraz za
  • Odpowiedz