Wpis z mikrobloga

@DirtyS: @DirtyS: Patrząc przez doświadczenie z kurierami to wydaje mi się, że nawet jakby to nie działało to i tak by tego nie naprawili. Jak się #!$%@?ły tylne drzwi to po prostu kurierzy dawali paczki bokiem dopóki się to samemu nie naprawi.
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: Patrz co masz w umówię. Naprawiaj u swojego mechanika ewentualnie. A jak chce u swojego to płac za to co na fakturze. Chociaż dziwne ze w ogóle każe ci płacić. Pracujesz u zewnetrznego Janusza ?
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: Po pierwsze od tego jest ubezpieczyciel, żeby naprawił Ci auto a po drugie napisz do mnie na priv, jeżeli już tak #!$%@?ą umowę podpisałeś, że to TY MASZ pokryć koszta naprawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K1ngKunta: w szarej 10 letniej astrze za przetarcie lakieru na drzwiach, bez uszkodzenia blachy PZU mi wypłaciło 960 zł - nie wiem, czy to dużo, czy mało, bo jeszcze nie byłem w warsztacie. Także 1500 w tym kontekście za drzwi plus nadkole plus próg nie brzmi jakoś bardzo drogo,ale dziwne, że szef chce tej kasy od ciebie - powinno iść z ubezpieczenia
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: Jakim cudem masz płacić za jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu w pracy?! Jak czytam takie wpisy to cieszę się ze dawno z tego kraju wyjechałem. Nic nie płac i zmień prace, a najlepiej zmień kraj! Ja #!$%@?, współczuje Ci takiej #!$%@? sytuacji, a barany powyżej jeszcze piszą ze mało chce. Nic nie płac
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: tak zrobienie tego w miarę dobrze będzie kosztowało 1500zł, jak wyżej pisali same drzwi 300zł lub wyprowadzanie tego co masz (bo drzwi z Allegro też mogą być do poprawek), przekładka kosztuje, a jeszcze trzeba ogarnąć nadkole. Takie są ceny, tu nie wygląda by Cię naciągali.
Tego czy powinieneś za to odpowiadać z własnej kieszeni lub czy pracodawca to w ogóle naprawi czy skończy się tak, że najpierw zapłacisz, a potem
  • Odpowiedz
Jak robiłem w kurierce, to identycznie uszkodziłem auto. Mój szef przyszedł i powiedział "Dobra #!$%@?ć to dopóki jeździ jest git", choć humor miał zepsuty bo drugi z kurierów wjechał w paczkomat, a trzeci tego samego dnia #!$%@?ł w babkę i wyrzucił ją na środek skrzyżowania, czwarty świeżak źle się naddał i #!$%@?ł bok o bramę firmy, którą zabrał ze sobą. XDDDD


@TheOneEyedKing: Czy szef wiedział, że na kierowców powinien zatrudniać ludzi,
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: jak przeorałem cały bok w renault espace bo wjechałem w barierki XD to zapłaciłem za malowanie + klepanie blach przedni zderzak + tylne drzwi + tylne nadkole + tylny zderzak 2kpln.

przednie nadkole i drzwi kupiłem w kolorze za jakieś nie wiem 400zł i gość też musiał lekko je polakierować żeby pasowało idealnie kolorem

za 2tys pln + części nie było śladu po dzwonie i to cały bok auta a
  • Odpowiedz
@DirtyS Ja za podobne szkody w astrze 98r dostałem 1900zl z OC, to jest nieważne czy ktoś to będzie robić, auto straciło na wartości przez takie uszkodzenia a nawet jak ktoś nie naprawia to należy się odszkodowanie.
  • Odpowiedz