Wpis z mikrobloga

@K1ngKunta drzwi trzeba uzbroić w prowadnice, szybę, uszczelki, boczki, listwę, zamek, klamkę, lusterko itp. 300-400 zł za montaż tego co kupisz, jak nie więcej. Do tego blacharka nadkola, prawdopodobnie wycinanie i spawanie reparaturki. Nie myśl, że oddasz za drzwi i gitara, bo drzwi to najmniejszy koszt jak pisałem.
  • Odpowiedz
@URBN_Rider: ehe, już to widzę jak ktokolwiek będzie coś robił przy tym busie. Póki drzwi się otwierają i jest zdolny do jazdy to auto będzie zapierdzielało. Jest to auto użytkowe i nikt nie daje #!$%@? o to jak wgląda pod względem kosmetycznym. A cena 1500 zł jest w chooy przesadzona.
  • Odpowiedz
@DirtyS jakbyś mi #!$%@?ł z takim tekstem to specjalnie wstawiłbym do ASO i następnie zwindykował cały koszt. Jeśli OP potrafi zrobić taniej i właściciel się zgodzi, to niech robi po swojemu byle mu potem to zaakceptował. Podany koszt naprawy do stanu sprzed #!$%@? jest rzeczywisty. Drzwi, reparaturka progu+nadkola, robota w warsztacie niezależnym.
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: jeśli chodzi o naprawdę blacharska i lakierowanie to spokojnie to może 1500 wyjść - zresztą masz zdjęcia to się przejdź z ciekawości w dwa miejsca i sam zapytaj.

Nie mogę z typów co ci proponują drzwi z allegro za 300zl bo przy tych ofertach jest jasno napisane - do poprawek lakierniczych xD to właśnie te swoje możesz za 300 puścić xD

Inna sprawa, że to faktycznie powinno pójść na
  • Odpowiedz