Wpis z mikrobloga

W sumie jak będziesz łamał wiertło za wiertłem bo nie umiesz wiertarki utrzymać w poziomie to bym cię #!$%@?ł z pracy i obciążył wiertłami. Ja ci płace za wykonywanie pracy zgodnie ze sztuką.


@NaturalCaffeine: ale wali januszem na kilometr. xD jak ja sie ciesze ze nie musze pracowac w p0lsce z takimi cebulakami

Jak zrobisz dziurę w nowym ubraniu to sobie zaceruj


nie lezy to w moich obowiazkach, a ubranie nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@K1ngKunta: najlepsze jest to, że tu w komentarzach niektórzy naprawdę myślą, że ktoś będzie naprawiał blacharkę w busie na kurierce xD
  • Odpowiedz
  • 18
@K1ngKunta co to za Januszex xD mój brat pracuje w kurierce i kierowcy nigdy nie płacą za ewentualne uszkodzenia które w większości i tak nie są naprawiane. Kwitów odnośnie odpowiedzialności nie ma żadnych u nich.
  • Odpowiedz
@NaturalCaffeine: jeśli widzisz w tym politykę to mózg masz do wymiany xD

Auta którymi się pracuje na codzien powinny być ubezpieczone i naprawiane bez gadania, a nie Januszewski olewane ubezpieczenie i zwalanie kosztów na pracownika. Nie zakładam że szkoda została zrobiona specjalnie, więc kosztów pracownik nie powinien ponosić.

Słuchawki możesz złamać normalnie je zakładając na głowę, nie musisz na nich siadać.
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj. Rozumiem, że jak wpadnę do biura, rozpipczę ze 3 monitory i telewizor to według Ciebie nie powinienem za to odpowiadać?


@TatoAktywny: komentarz nad tobą dałem odpowiedź na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaturalCaffeine: nie odróżniasz stosunku pracy od użyczenia sprzętu osobie fizycznej jako osoba fizyczna xD no kretyn. Ale odpowiem: tak, to ty ponosisz odpowiedzialnosc. Ale jak dam ci wiertarke i każe wiercic dziury w moim domu a wiertarke zepsujesz to ja wliczam to w ryzyko użyczania tobie sprzętu dla moich korzyści. Rozumiesz czy mam iść po kredki i narysować?
  • Odpowiedz
@K1ngKunta: Nie chce mi się wierzyć że w słabo płatnych pracach pracownik ma dodatkowo odpowiadać za użytkowany sprzęt, zwłaszcza taki kurier który musi wjeżdżać w wąskie dziurawe uliczki rozklekotanym Ducato.
Jako kuc potrafiłem rozwalić firmowego laptopa na home office bo z mojej winy zleciał na podłogę i roztrzaskał się ekran i jedyne co musiałem zrobić to wypełnić wniosek o naprawę, a głównym zmartwieniem było załatwienie tymczasowego laptopa do pracy. Jakby każdy
  • Odpowiedz