Wpis z mikrobloga

@K1ngKunta: Jak robiłem w kurierce, to identycznie uszkodziłem auto. Mój szef przyszedł i powiedział "Dobra #!$%@?ć to dopóki jeździ jest git", choć humor miał zepsuty bo drugi z kurierów wjechał w paczkomat, a trzeci tego samego dnia #!$%@?ł w babkę i wyrzucił ją na środek skrzyżowania, czwarty świeżak źle się naddał i #!$%@?ł bok o bramę firmy, którą zabrał ze sobą. XDDDD
  • Odpowiedz
@NaturalCaffeine: samochód to jest twoje narzędzie do pracy. Jeśli pracujesz na CNC i złamiesz wiertło to masz odkupić nowe? Albo złamiesz słuchawki pracując na komputerze? Albo.. tutaj sobie wymyśl cokolwiek. Uszkodzenia narzędzi pracy się zdarzają i ich naprawa z reguły nie należy do obowiązków pracownika. A tym bardziej pracownik nie powinien za to płacić
  • Odpowiedz
@K1ngKunta ale januszerka, o fuck... Nie wiem co w takim konkretnym przypadku, ale szukaj opcji żeby nie płacić bo to chyba żart, jesteś kurierem to takie ryzyko przy jeżdżeniu dzień w dzień jest wpisane w pracę. AC kur** Janusz nie wykupił a teraz płacz. XD
  • Odpowiedz
@K1ngKunta
Ja nie wiem czy wykopki bajtują czy jak xD
Ja nie jestem kurierem ale jeżdżę busami bardzo często w swojej pracy i trzy razy gdzieś się przetarłem lekko i nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy płacić za naprawę.
Auta robocze mają ryzyko wpisane w charakter ich pracy i jeśli twój szef nie wykupił ubezpieczenia świadczy to tylko o jego głupocie.
Nie płać nic, pod żadnym pozorem.
  • Odpowiedz
A pracownik jest pracownikiem i musi się liczyć również z ryzykiem za swoje błędy.


@NaturalCaffeine: jak zrobie dziure w ubraniu roboczym wykonujac obowiazki to tez mam oddawac kase? Albo zlamie wiertlo? Albo zlapie gume? xD Nie bo takie jest ryzyko prowadzenia dzialanosci, a jak ktos nie amortyzuje potencjalnych kosztow to znaczy ze sie nie nadaje do prowadzenia firmy xD
  • Odpowiedz
ale patologia w tej Polsce, w UK #!$%@? busem w słupek i firma wzięła naprawę w koszta prowadzenia biznesu.


@Covid2020: dokladnie xD Ja #!$%@? urzadzenie klienta bo mi sie sonda od oscyloskopu omsknela i polowa elektroniki siadla. Urzadzenie za 10k, zgadnij ile musialem placic ze swoich.
  • Odpowiedz