Wpis z mikrobloga

gdyby nie miałą tego trądziku od jedzenia byle czego to lepiej po umyciu rzeczywiście


@paczelok: Trądzik ma często zróżnicowane pochodzenie i bywa że dieta nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym, jeśli laska używa mocnego makijażu, to również może mieć spory wpływ na powstawanie trądziku, który z kolei próbuje zamaskować makijażem i potęguje problem.
  • Odpowiedz
często zróżnicowane


@venividi: oczywiście, i w każdym przypadku każdy ma idealnie zbilansowaną dietę bez żadnych zaburzeń i z idealnymi makro i mikro
nie bądź śmieszny proszę
  • Odpowiedz
@paczelok: Mógłbyś zacytować gdzie napisałem że dieta nie jest istotnym czynnikiem w powstawaniu trądziku?

Bo z tego co widzę to napisałem że nie zawsze dieta jest czynnikiem sprawczym

Dodam jeszcze że różni ludzie mają różne predyspozycje do powstawania trądziku i jedni bez względu na dietę w ogóle nie będą go mieć, a inni nawet pomimo trzymania restrykcyjnej diety będą musieli zmagać się z tą uporczywą dolegliwością.
  • Odpowiedz
trzymania restrykcyjnej diety


@venividi: proces detoksykacji organizmu po jedzeniu gówna zabiera czasem parę lat
to nie jest takie hop siup
syfy na twarzy mogą mieć i takie pochodzenie
natomiast trzeba patrzeć całościowo jak napisałeś
  • Odpowiedz
Poza tym, jeśli laska używa mocnego makijażu, to również może mieć spory wpływ na powstawanie trądziku, który z kolei próbuje zamaskować makijażem i potęguje problem.


@venividi: Makijaż wręcz pomaga w leczeniu trądziku, bo oducza dotykania twarz i sam makijaż tworzy też warstwę ochroną (skóra normalnie oddycha). To złe zmywanie makijażu może powodować trądzik.
  • Odpowiedz
@Okex: czemu pod publiczkę? Mnie też się bardziej podoba wersja beż makijażu. Wersja pani pp lewej nadaje się do telewizji itp., ale na co dzień wolałbym wersje z prawej.
  • Odpowiedz
@TheLizardKing: no akurat makijaż jak najbardziej mógł optycznie wyszczuplić nos. Makijażem można sobie namalować nową twarz, więc zwężenie nosa, czy wyszczuplenie twarzy to naprawdę pikuś i nie potrzeba do tego photoshopa. :)
  • Odpowiedz