Wpis z mikrobloga

Zbieranie odpowiedzi zakończone, niestety pytanie 73 było wadliwie zabezpieczone przez co w dużej ilości ankiet odpowiedzi są niepełne.
Błąd polegał na tym że w pytaniu o Top 10 kierowców widoczne było 9 pól, na 10 trzeba było przesunąć suwakiem i dużo osób tego nie zrobiła, a arkusz nie krzyczał o błędzie, sporo osób też zaznaczyło przy jednym kierowcy więcej niż jedną pozycję co też jest błędne.

Co teraz? Wrzucam wam tutaj link z waszymi wybrakowanymi odpowiedziami i daję czas do rozpoczęcia piątkowego treningu czyli do 12:30 na podanie mi poprawionej odpowiedzi w komentarzu do tego wpisu, niepoprawione odpowiedzi będą traktowane jako puste pola czyli od razu z ujemnymi punktami.

Wszędzie gdzie jest N/A potrzebne jest doprecyzowanie odpowiedzi
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FNYYWPu_GyEBuNpD6SNvWS2P99eklw7kJW3RbmCW_7E/edit?usp=sharing

Wołam osoby których odpowiedzi zawierają błędy, mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.
@milosz1204 @krasnoludkolo @joolekk @Tolmaion92 @Luceeek @lazaroo13 @Masieg @DetectiveHorse @mydailymemes @scully @klawiszs @Sruklilele @Jedreqq @Lewak2019
@banthalador2 @neuronstock @Myz_Czarodziej @Querly96 @byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce @radical012 @lazzy-3 @Rotawresnok @C1nu @Stahu1 @GoesLikeHell @pupusiowietz @jacv @mateuszjestfajny @HalfGod @greenpaprick @kalina34 @checkerimg @BetonowyBrodaczBezAfro @lluke @BaalZebul @zychu69 @Peteroo @ExPerboxingman @unisztorzyna @Tbong @brat_leminga @thorin87 @Queefburglar69 @Cypherspeed @sprintel @mat_kraw @Paczek_w_masle @pablooooo @UlicznyMatador @kubick

#f1mpc
  • 103