Wpis z mikrobloga

Co robicie w czasie wolnym niezwiązanego z ekranami komputerów telefonów i tabletów?
Szukam małej inspiracji, pracuje dużo przed monitorami, dlatego chciałbym trochę dać odpocząć oczom po pracy zajmując się czymś kompletnie odmiennym.
Książki, audiobooki, muzyka znam i lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co mi przychodzi na myśl:
Planszówki, modelarstwo, żonglerka, puzzle, sport jakikolwiek, języki obce, rysowanie, majsterkowanie, gotowanie.

Czekam na nietypowe propozycje spędzania wolnego czasu przez Mirabelki i Mireczków.

#kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #hobby #rozwojosobisty #gownowpis może trochę #gruparatowaniapoziomu wykluczająca ekrany.
  • 10
@nama: malowanie po numerach jest wspaniałe! Kupiłam sobie obraz z artimento i niesamowicie mnie wciąga takie malowanie. Ale rzeczywiście trzeba znaleźć na to czas i patrzeć na poziom trudności. Ja nie patrzyłam i okazało się, że mam obraz z mnóstwem małych elementów, co na początku mocno mnie zniechęciło xD
@spec_IT: może nie zaproponuję nic nietypowego, ale widzę że szukasz samych zajmujących umysł, wymagających mniejszego lub większego skupienia aktywności, może więc zwykły spacer? Taki bez słuchawek i innych rozpraszaczy, najlepiej pośród natury, cudowna rzecz moim zdaniem
@Helle
@gesslerowaa
@nama
Dzięki, rzeczywiście malowanie po numerach jest czasochłonne.
Spacer nie jest odkrywczy, ale dzięki, niestety mieszkam w okolicy gdzie wieczorami kopcą kopciuchami więc lepiej zostać w domu biegając na bieżni.