Wpis z mikrobloga

@klossser: Jak słyszę to #!$%@? to mi się niedobrze robi. Przecież te dzieci po lekcjach normalnie widują się z kolegami ze szkoły. Mam wśród znajomych wielu rodziców z dziećmi i nikt nie marudzi, że dzieciaki mają depresję. Jeżeli już narzekają to na problemy z organizacją opieki.
  • Odpowiedz
Przecież te dzieci po lekcjach normalnie widują się z kolegami ze szkoły.


@tom3k86: Jedne tak, inne nie, z przeróżnych powodów - od dystansu do szkoły po niską inicjatywę społeczną u dziecka. Zresztą co innego się raz na jakiś czas zobaczyć, a co innego funkcjonować regularnie w mikrospołeczeństwie jakim jest klasa, i szerzej, szkoła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Syn_Diabla: nie wiem jak ty ale ja nawet w najlepsze wakacje, po 2 miesiącach tęskniłem za kolegami ze szkoły.

Z tym ze wtedy komórek nie było i może inaczej to było odbierane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@klossser: chodzę do techbazy i szczerze chciałbym już wrócić do szkoły, przynajmniej można było pogadac normalnie, albo na przypale ściągać, w domu to żadne wyzwanie
  • Odpowiedz
@klossser: A ja jestem w stanie to zrozumieć. Zawodowo zajmuję się fotografią, a ta robota to takie pół na pół: zlecenie realizujesz "gdzieś tam", ale selekcja i obróbka to już siedzenie przy komputerze. Zajmuję się też grafiką, a to już siedzenie na tyłku przez praktycznie cały okres wykonywania zlecenia. Pomimo, że ja to naprawdę lubię i sprawia mi to wielką radochę, to normalną rzeczą jest, że może po prostu się
  • Odpowiedz
@Goryptic: Introwertycy też spotykają się z innymi, ba, wielu z nas potrafi włączyć tryb ekstrawertyka, ale następnego dnia trzeba to odchorować w ciszy. Ekstrawertyk przenosi emocje na zewnątrz, a introwertyk do środka, dlatego zamieszanie dookoła nie jest nam na rękę, bo wszystko staramy się przeanalizować. Wyjścia do pubów w 3 lub 4 znajome osoby? Super. Ogromne kluby i 100 osób na parkiecie? Średnio, ale raz na jakiś czas można.

Argument
  • Odpowiedz