Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2295
Jakieś pare lat temu był na mirko wpis z pytaniem mniej więcej takim wydźwięku (nie pamiętam dokładnie):

Czy zgodziłbyś się aby Polska została przyłączona w całości do Niemiec w zamian za podniesienie standardu życia i gospodarki do takiego poziomu jaki jest w Niemczech.

Udzieliłem się wtedy jako obrońca narodu Polskiego, że przecież historia, tradycja itp.
Chciałbym z tego miejsca przeprosić moich rozmówców i przyznać im rację. Nie wiem czy to zobaczą i będą pamiętać ale dziś sam bym się pod tym podpisał.

Obrzydza mnie, że przyszło mi z---------ć w tym kraju bez perspektyw. Z każdym kolejnym dniem mój zenadometr w--------a poza skale słysząc i widząc co się tu oddupca. W dodatku jestem chyba najbardziej j-----m pokoleniem (28l + kredyt na 30lat). ()

#oswiadczenie #polska #niemcy
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zgodziłbyś się aby Polska została przyłączona w całości do Niemiec w zamian za podniesienie standardu życia i gospodarki do takiego poziomu jaki jest w Niemczech.


@daamianno: Nie mam zielonego pojęcia jak można udzielić odpowiedzi na tak zadanie pytanie, innej od "tak, oczywiście, jak najbardziej, gdzie mam się podpisać?".
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: imo taka sama jak w XIXw praca u podstaw. Uświadamiać babcie,dziadka, rodziców jak powinno działać zdrowe państwo i starać się zarabiać pieniądze, budowac jakieś biznesy albo poprostu kupować polskie produkty gdy to możliwe. Gdybyśmy dorobili się pokolenia które nie ma kompleksów i ma jakieś pieniądze to sytuacja tutaj mogła by się poprawic. Problem jest taki że w Polsce jak ktoś się dorobil to kupuje samochód by pokazać że już
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak3: ja będę niewolnikiem polskich produktów, będę płacił więcej na Orlenie za paliwo niż na innych stacjach tylko po to żeby za te pieniądze finansować wille obajtka i pińcet plusy. Nigdy nie wyjdziemy z gówna dopóki ci co nami rządzą nie będą uczciwi, sorry
  • Odpowiedz
Uświadamiać babcie,dziadka, rodziców jak powinno działać zdrowe państwo


@Mokrysiusiak3: znam sporo pisowców, mam nawet pisowców w rodzinie i z tymi zatwardziałymi nie ma dyskusji, jakolwiek wałek, przekręt pisowski = a ja nic nie widziałem, nic nie słyszałem, ostatnio nie oglądałem tv albo tamci kradli miliardy więcej albo inne fikoły, albo tamci tylko kradli a ci to dają ludziom pięniadze itd
  • Odpowiedz