Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj odpaliłem sobie instagrama i moim oczom ukazał się post jednego z artystów, którego followuje. Jest nim Malik Montana. Post przedstawia malika stojącego obok innego artysty mrPolski (około 164 cm wzrostu). Widać na nim, że mrPolska jest znacznie niższy od Malika.

Przeszedłem do sekcji komentarzy. Jak myślicie - które posty dominują? Oczywiście te wyśmiewające mrPolske za jego wzrost poprzez przyrównywanie go do karła itp.

Udowadnia to, że nawet będąc artystą nie można sobie pozwolić na bycie niskim. To jest nie do zaakceptowania przez społeczeństwo, które już dawno wzrost poniżej 180 cm klasyfikuje jako niepełnosprawność czy też upośledzenie. Wynika z tego, że nie ważne co robisz - będąc mężczyzną, nie możesz sobie pozwolić na bycie niskim.

Zapraszam do dyskusji.

#przegryw #depresja #psychologia #wzrost #blackpill #mrpolska #malikmontana #instagram
Pawemol12 - Dzień dobry,

dzisiaj odpaliłem sobie instagrama i moim oczom ukazał si...

źródło: comment_1616526217NNxiR8SPrDrv4XfFdz7chI.jpg

Pobierz
  • 66
@Pawemol12: niestety poraz kolejny można utwierdzić się w tym, że nikt niskim nie broni robić kariery, posiadać marzenia, realizować się. Lecz to wszystko ma w sobie konsekwencje takie jak widać w komentarzach. Czyli ludzie nie dadzą ci spokoju, zawsze będą cię gnoić z tego jedynego powodu dlatego, że ośmieliłeś się osiągać sukcesy takie jak wyżsi ludzie.

Najlepsze, że te osoby które wyśmiewają się z Mr Polska napiszą potem osobie żalącej sie
wilhelm99 - @Pawemol12: niestety poraz kolejny można utwierdzić się w tym, że nikt ni...

źródło: comment_1616526297yKn9i7oXBwfqjG1864F43E.jpg

Pobierz
@Pawemol12: Jak jest się niskim mężczyzną to trzeba mieć zajebiście silną psychikę. Niezależnie od pozycji społecznej. Taki dodatkowy poziom trudności w grze zwanej życiem.

Sam mam 175 i gdziekolwiek pójdę to prawie każdy jest wyższy. Nie wiem co muszą czuć niżsi ode mnie niebiescy, którzy są nawet tu, na wykopie. Mnie akurat nikt nie wyszydzał za wzrost, ale nigdy w życiu nie byłem na zdjęciu, które widziało wiele osób. Co ciekawe