Wpis z mikrobloga

#dzieci #heheszki #nobodykiers
Widzę, że mój wczorajszy wpis trafił do gorących. W sumie wyszedł z tego ciekawy przekrój odpowiedzi i podpowiedzi XD
Nie spodziewałem się (a może się spodziewałem?) że na Wykopie jest tylu specjalistów od pedagogiki i psychologii dziecięcej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka osób pisało również, że to zarzutka. Otóż nie tym razem.
Ciekawe, że sporo osób zrobiło ze mnie jakiegoś nadopiekuńczego tyrana na podstawie jednego zdania skierowanego do dziecka XD
No więc wczoraj po odrobieniu lekcji siedliśmy sobie, odpaliłem GTA V w trybie fabularnym i nie zagłębiając się w szczegóły dotyczące fabuły i kontekstu gry pozwoliłem mu pojeździć sobie samochodem. Szybko odkrył, że za popełnianie wykroczeń zaczyna gonić go policja, która go aresztuje po zatrzymaniu.
Bardzo lubi karetki, więc pod szpitalem zaproponowałem mu, żeby się jedną przejechał. I wiecie co zrobił?


Potem kilka razy popadł w konflikt z prawem za co jego postać została zastrzelona.
Po którymś zgonie padło pytanie - tato, a gdzie tu jest cmentarz? Powiedziałem, że nie ma bo to tylko gra.

dominowiak - #dzieci #heheszki #nobodykiers
Widzę, że mój wczorajszy wpis trafił do ...

źródło: comment_1616496376deFYaJmrFkGy28vxZYvsS5.jpg

Pobierz
  • 33
@MaddoxX1911: no ja chyba nie wyglądam dobrze (nie mam dziewczyny) i zdaje sobie sprawę, że raczej szansa bym miał jest niska. Po prostu pisze ze opieranie swojego życia na tym by być chadem/normikiem to trochę kajdany na własne życzenie
@Ernest_Nemeczek: właśnie o to mi wyżej chodziło, że już od najmłodszych lat można się spodziewać gdzie synek wyląduje po jego zachowaniu
można próbować coś zmieniać może się jeszcze wyrobi w temacie

Po prostu pisze ze opieranie swojego życia na tym by być chadem/normikiem to trochę kajdany na własne życzenie


@Ernest_Nemeczek: bo co innego ci zostało, kontakty towarzyskie odpadły

bardziej liczy się świadomość tego kim jesteś i na co możesz sobie
nie potrafi oddzielić życia od gry, nawet w grze boi się zrobić coś złego


@MaddoxX1911: dlatego uznałem, że rzucanie o samodzielnie na GTA V to zbyt dużo. Pacany śmiali się jak mówiłem, że znam swoje dziecko.