Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matemit: O cie #!$%@? 850 za płytę... No to już kogoś mocno #!$%@? żeby w Polsce w obecnym stanie takie coś jebnac. Obstawiam dużo promocji i naganiania bo będzie puściutko.

Hans Zimmer też nie lepiej. A chciałem pójść bo ostatnio było super...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@comanchee: > Mieszkańcy są na szarym końcu listy priorytetów urzędu miasta, a ponoszą wszystkie koszty i skutki lat ich debilnych decyzji i zaniedbań

Pochodzę z Krakowa i mam go dość. Tej bylejakości w zarządzaniu miastem, całkowitego braku wizji na nie. Bo przecież i tak studenci i uchodźcy ekonomiczni przyjadą klepać faktury w capgemini.

To jest najprawdziwsza prawda mireczku. Jestem Krakusem od urodzenia i trzyma mnie tu tylko siatka przyjaciół i hobby
@negroni: Trzeba zuepłnie nie mieszkac w tym mieście zeby pisac takie pierdy. Jest to bardzo ładnie wykonana inwestycja, która wewnatrz ogrodzenia ma wszystko co potrzeba. Znajduje sie w super lokalizacji, z dobrym wyjazdem własciwie w kazdym kierunku, przy parku i z baza usługowo handlową. Biegam tam codziennie i nic nie słychac od areny, a ludzie którzy tam kupili mieszkania są mega gościówami bo płacąc początkowo po 7500 czy 7600 ( nie