Wpis z mikrobloga

A trzeci to ten, co #!$%@? stadion żeby zyskać kilkadziesiąt głosów w demokratycznym głosowaniu na prezydenta miasta
@Matemit: Ja znam od 2007 i wtedy to było zupełnie inne miasto, takie kameralne i spokojne, a jednocześnie miało w sobie coś co ciężko opisać, super klimat. Teraz nic z tego nie zostało, po części pewnie z powodu tej dzikiej zabudowy, ale większym problemem moim zdaniem jest ilość turystów, głównie z ich powodu miasto wyspecjalizowało się w barach i burdelach. Nie wiem czy są na starym mieście jeszcze jacyś mieszkańcy, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@jgruszka93: bo pamiętam czasy jak z najstarszego zdjęcia i widać jak na dłoni jak bardzo zmarnowano potencjał parku lotników i zepsuto go, wciskając w niego arenę
podobnie jak @OnionBishop: mam wrażenie że przez ostatnią dekadę to miasto straciło całkowicie swój klimat, stało się lunaparkiem dla turystów i poligonem dla deweloperów. Mieszkańcy są na szarym końcu listy priorytetów urzędu miasta, a ponoszą wszystkie koszty i skutki lat ich debilnych decyzji i