Wpis z mikrobloga

@dertom: to akurat zdjecie z Lema 15 - osiedle SUPERNOVA - oddane bodajze w 2019.
ale teraz buduja tam cos nowego w okolicy. Plus Wawel Service w Lema II wciaz ma jakies 2,3 mieszkania (mam w ofercie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@negroni:
Niby budynek jest tak usytuowany ze bezpośrednio w okna nie świeci ale i tak musi to być mega uciążliwe bo ta iluminacja jest tak jasna że nie wiem jak ludzie wytrzymują nawet po drugiej stronie ulicy, kilkaset metrów dalej.

Co do hałasu to oprócz koncertow w hali, od tej strony jest jeszcze scena w Arena Garden gdzie latem są imprezy. Teraz jeszcze dodatkowo budują tam staw i plaże gdzie mają
@KromkaMistrz: Oni już jakąś infrastrukturę budują w tym parku na przeciwko M1. Zamiast zostawić tereny zielone, to muszą wszędzie coś wciskać. No ale wyciąganie kasy publicznej do prywaciarzy przez Budżety Obywatelskie mocno wchodzi xd

Ale.. o ile byłem sceptycznie nastawiony do przebudowy Zakrzówka, tak po wizualizacjach całkiem spoko to wygląda. Ale też koszt tego wydaje mi się astronomiczny ;d
@negroni: gdyby nie ta bezpośrednie sąsiedztwo areny, to byłaby to bardzo fajna miejscówka. Linie tramwajowe z obydwu stron, w sumie niedaleko centrum, do tego park i galerie w pobliżu. Kilka lat temu zastanawiałam się przez chwilę nad tym osiedlem po drugiej stronie, bliżej Mogilskiej. Teraz widzę, że mieszkania na Lema chodzą po 10-12 tys. xD
@Matemit: to totalnei nie jest moj rejon, ale z tego co kojarze to park lotników był mocno przebudowany przez pandemie + na lema i w okolicy bardzo duzo sie buduje, ceny sa zawrotne. Znajomi mieszkanie po flipie teraz cos za 12/13 tys/m2 wystawiaja niedlugo xD
@KromkaMistrz: Jak przyjechałem na AWF na studia dawno temu. To z akademików widać było na zachód tylko jakieś zabudowania niskie w stronę Wieczystej. A patrząc na północ widziałeś PK, ich akademiki i daleko daleko parę budynków z osiedla tysiąclecia. Na północy-wschód trochę zabudowań. A teraz? xD