Wpis z mikrobloga

KW51


@MateuszOM: mam KW51 w ofercie - mi sie podoba, ale dla wielu cena jest zaporowa. Tylko ze to Kazimierza Wielkiego - tam, na Królewskiej i w okolicy UP/AGH w tym momencie na rynku wtórnym ceny są po 10-11 tys/m2
KW51 od 11 800,00 PLN/m2
Cześć @negroni.

Choya znasz, ale jesteś pierwszy do wypowiadania się - podczas imprez okolicznościowych kompetnie nie ma żadnego hałasu z areny. Dodatkowo, przy każdym wydarzeniu cała okolica jest dokładnie obstawiona policemanami.

Natomiast jeżeli chodzi o inwestycje, jest wykonana w świetnym standardzie i do dziś nie ma żadnych zażaleń jeśli chodzi o wytłumienie dźwięków.

Czy jestem debilem, bo kupiłem tam mieszkanie? Mam zaraz obok potężny park, kolejny zaraz obok, kilka węzłów komunikacyjnych,
@MateuszOM: Za lokalizacje sie placi. Jak Pandemia sie skonczy (a takie KW51 bylo planowane i rozpisywane przed pandemia, wiec rentownosc tez okreslona na studentow) to bedzie zupelnie inny rynek - i te mieszkania na krowodrzy beda w super lokalizacji.
Za mieszkania na Grzegórzkach (Grzegorzki Park, Fabryczna, Wislane Tarasy) tez sie placi chore pieniadze. Zablocie to samo - wszedzie sie juz zaczyna po 12-13 tys/m2 - wiec mnie to naprawde nie dziwi
te mieszkania głównie były kupowane pod wynajem krótkoterminowy, na 2-3 dni dla zagranicznych fanów muzyki przyjezdzajacych na koncerty do Tauron Areny - wiadomo, tersz COVID i wlasciciele sa w d....
@negroni: z 2, 3 lata temu z firmy mnie wysłali tam coś ogarnąć na jednej z budów, a miesiac później powstala 2ga - 100 m dalej. A wcześniej chyba tam były jakieś ogródki działkowe- bo resztki chatek jeszcze było widać. Innym razem tez w KRK - jakis rok temu, budowa powstała na połowie takiego malego lasku/parku. W Krakowie nie ma juz wielu miejsc na inwestycje - zostają tereny dalej od centrum.