Wpis z mikrobloga

Ale mnie ten wpis #!$%@?ł od rana w poniedziałek.

Dokąd my zmierzamy z tą szyderą, wszystko już jest nie tak, te spodnie za długie te za krótkie.

Internet wam wyżera mózg powoli. Ludzie na weselach się bawią i o to w tym chodzi a nie o to czy wykopek uważa, że to jest prostackie czy nie. Niedługo będą ciągnąć szydere z tego, że ktoś wyszedł z domu.
Ja #!$%@? ale się zesrałem.

#triggered #wesela #wykop
WolfSky - Ale mnie ten wpis #!$%@?ł od rana w poniedziałek.

Dokąd my zmierzamy z tą ...

źródło: comment_16164017774npNCdOdwocJXgFQYEO925.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • 43
@DziobakApokalipsy_: Boli mnie to, że ludzie to plusują i co raz bardziej szydzą ze wszystkiego.

Mój przyjaciel z Belgii był zdziwiony, że Polska jest taka "otwarta" tam np. Nie wyobrażają sobie w klubie samemu tańczyć gdzieś na środku albo zbyt ekspresyjnie bo ludzie już się dziwnie patrzą i nagrywają telefonem. Nie chcę, żeby w Polsce szło to wszystko w podobna stronę.
  • Odpowiedz
@WolfSky: Próbujesz dyskutować z plebsem z wykopu których główną zabawą są patostreamy i inne eventy podobnego poziomu? xD
Tak to wykopki piastujące wartościom, żeby każdy żył jak chce i wgl wolność słowa a tak to #!$%@? się do wszystkiego co nie godzi w ich malutki rozumek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WolfSky: Akurat sporo jest w tym racji. Muzyka disco polo, która podoba się tylko ludziom po 40tce. Jedzenie wszędzie takie same i średniej jakości. Ogrom ludzi, którzy raz w życiu widzieli młodych ale hurr durr cioci brata wnuków nie zaprosisz? Słaba różnorodność alkoholi, zazwyczaj są hektolitry wódy a jakieś inne rzeczy kończą się po 2 godiznach. Nowoczesne wesela są o niebo lepsze
  • Odpowiedz
@WolfSky to leczenie kompleksów przez aspołecznych piwniczakow. Ta pogarda to racjonalizacja swojego strachu przed kontaktami z ludźmi i braku umiejętności interpersonalnych. Taki typ co mówi że nie chodzi na dyskoteki bo to dla plebsu i do dupy a cała noc podpieral ściany bo nie miał odwagi podejść do kobiety xD.
Co ciekawe każdy z moich znajomych spoza Polski jeśli miał okazję uczestniczyć w weselu mówił że było najlepsze na jakim był. Bo
  • Odpowiedz
@WolfSky: napisze to co napisalem tam - na wesela narzekaja 1przegrywy ktore nigdy nie zaprosili zadnej kolezanki i przychodzily same i zamulaly i 2osoby ktore nigdy nie byly na zagranicznym weselu
  • Odpowiedz
  • 7
@WolfSky popieram, niestety coraz większa moda robi się na wyśmiewanie wszystkiego. Jak ktoś się dobrze bawi, dba o zdrowie, robi coś pożytecznego itp. to zaraz znajdzie się jakiś przegryw którego będzie to boleć, bo jedynie siedzenie w piwnicy nie jest obciachowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@WolfSky: ale to prawda xD żenujące zabawy, poprawiny wszystkie w stylu hehe "ruchanie", żałosne przyśpiewki. Wiele ludzi tego nie lubi i ma prawo czuć sie zażenowanym, w czym problem xD
  • Odpowiedz