Wpis z mikrobloga

  • 0
@SARS-Cov2: no właśnie jest stary. Więc pytanie czy jest sens by kandydował w kolejnych wyborach na prezydenta? Myślę, że Trump będzie miał wygraną w garści.
  • Odpowiedz
@Notrix: Więc dlaczego tak ci zależy na tym by Ukraińcy poddali swoje tereny Rosji byleby się szybko zakończyła wojna? Przecież na tym zależałoby tylko i wyłącznie samym kacapom. Ukraińcy chcą się bić i odzyskać to co kacap zabrał, a ty wyznajesz myślenie Chamberlaina który poddał Czechosłowację Hitlerowi.
  • Odpowiedz
no właśnie jest stary. Więc pytanie czy jest sens by kandydował w kolejnych wyborach na prezydenta? Myślę, że Trump będzie miał wygraną w garści.


@Notrix: Problem demokratów jest taki że nie mają kogo wystawić xD. Wybory wygra Trump albo De Santis ale pewnie Trump. Oczywiście może też być tak że jakiś "szaleniec" zabije Trumpa. Nie byłoby to zaskoczenie patrząc na to jakie były próby zniszczenia Trumpa. Cała machina medialna próbowała go
  • Odpowiedz
ja tylko chcę by zakończyła się wojna.


@Notrix: To jest nas dwóch - rosijczykowie powinni możliwie najszybciej się poddac, wycofac z ukraińskich miast takich jak Sewastopol, Donieck, Łuhańsk, Belhorod, Rostow n. Donem i zacząć negocjować.
  • Odpowiedz
@Notrix: a kto ma startować ? Harris wg. sondaży ma marne szanse z trumpem, nie mówiąc już o innych politykach demokratów... po prostu partia demokratyczne tylko z Bidenem ma realne szanse na wygraną.
  • Odpowiedz
Wybory wygra Trump albo De Santis ale pewnie Trump.


@Koniasz: Trump nie ma żadnych szans na nominację republikanów, może najwyżej startować jako niezależny, ale to pogrąży i jego i republikanów którzy w sondazach przegrywają z demokratami.
  • Odpowiedz