Wpis z mikrobloga

Minusowanie filmików tego ulańca to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Osobiście to nawet nie uważam, że w tamtym wpisie napisał coś złego, ale ogólnie strasznie nie lubię jego osoby. Kukolud pokroju pronciarza znalazł sobie równie ulaną co on laske i każdego wyzywa od inceli. Dobrze że mu się w końcu oberwało i mam nadzieje ze długo jeszcze będzie minusowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #bekazlewactwa
MaciorzMacior - Minusowanie filmików tego ulańca to nie tylko przyjemność ale i obowi...

źródło: comment_1616170748K7dKKMpxXdMl6Vf4OwgkXj.jpg

Pobierz
  • 18
@MaciorzMacior: Wiesz, jak się głębiej zastanowić to nawet kara grzywny za takie wpis byłaby przesadą, ale po prostu myśl, że tak #!$%@?ł sprawę, starcił partnerstwo i istnieje szansa, że pójdzie siedzieć (bo wiadomo, że obraza uczuć religijnych to znacznie większe przewinienie niż morderstwo) napawa mnie taką radością po prostu xD
@MaciorzMacior: jakbym był jego fanem i miał był lub miał w bliskiej mi rodzinie katolików, to by mi było jednak przykro, że słucham kogoś takiego.
Typ odleciał na księżyc już dawno. Gościu jest fanem last jedi, widzi w nim głębie i przesłanie, to świadczy o nim baedziej niż ten wpis xD