Wpis z mikrobloga

@Razor1711 a skąd wiesz ze te stare chłopy nie mają albo nie mieli żadnych ubokow? wszyscy powtarzają wszędzie ten argument bo gdzieś tam usłyszeli że tak jest ale jakoś nikt nie potrafi tego uargumentować hmmmm
@Razor1711: no dobra. prawda jest taka ze wiekszosc osob tutaj ktora powtarza argument o tych starych chlopach nie czytala na ten temat zadnych badan a tylko uslyszala gdzies ze takowe istnieja i taka anegdotyczna informacja wystarcza im zeby przekonac ich co do bezpieczenstwa stosowania tego leku.
@Razor1711: szansa na uboki jest wydaje mi się mała ale trzeba wziąć pod uwagę że istnieje sobie niewielka społeczność ludzi którzy twierdzą że mają po tym leku efekty uboczne które nie odeszły nawet po zakończeniu jego stosowania. inni z kolei mówią że to bujda i ludzie wkręcają sobie te uboki ze strachu przed nimi. prawda jest taka że ani jedna z tych grup nie może mieć pewnosci czy jej twierdzenia są
@Razor1711: ja mogę dodać że oprocz post-finasteride syndrome istnieje też podobna hipotetyczna przypadłość która nazywa się post ssri sexual dysfunction która rzekomo daje podobne efekty uboczne. ja brałem ssri przez 3 miesiące 4 lata temu i z hiperseksualnej przed kuracja nimi osoby moje libido spadło pewnie o 90% i nie wróciło do dziś do stanu wcześniejszego. w sensie nie mam żadnych zaburzeń erekcji ani wytrysku tylko mocno spadło moje zainteresowanie tymi
@fastnbulbous: Na wykopie pewnie nie ma takiej osoby co bierze ten fina więcej jak 10 lat.
A co do libido? W jakim wieku miałeś takie libido, a później spadło? Wiesz ja nie biorę i mogę powiedzieć to samo. 4 lata temu bzykałem się 5 razy w tygodniu po 2 razy jak miałem 20 lat. Minęło 6 lat, dziewczyny nie mam 4 lata i praktycznie wgl nie jestem zainteresowany seksem. Wszystko działa
@Razor1711: mialem cos kolo 22 - teraz mam 26. no widzisz. taki wlasnie jest z tym problem ze praktycznie nie ma sposobu zebym udowodnil ci ze stracilem libido przez lek ale z drugiej strony ty tez nie za bardzo mozesz udowodnic ze rzeczywiscie spadlo mi ono z wiekiem. ale chyba jednak troche zastanawiajace jest ze stalo sie to dokladnie w ciagu tego krotkiego odstepu czasu kiedy bralem ssri nigdy wczesniej nie