Wpis z mikrobloga

Szczerze, to nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ludzie mogą siedzieć na co dzień w domu i wegetować. Chodzę 3x w tygodniu na siłownię, zaraz dorzucę czwarty trening w ramach cardio, bo już wariuję. Wszystko pozamykane. W dzień bez treningu przychodzę, robię obiad, siadam z różową przed tv, kompem i...no właśnie. Pogoda na spacer do dupy, bo pada. Wyjść nie ma gdzie, bo wszystko pozamykane. Zostaje coś obejrzeć i poczytać, ale ile można ?

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ludzie mogą codziennie z pracy przychodzić do domu, siedzieć i pierdzieć w kanapę przed TV z browarkiem w ręku. Przecież to jest powolne umieranie i marnowanie życia. Jestem dość nadpobudliwy i bardzo nie lubię rutyny, więc jak nie zaplanuje sobie 5-6 dni na coś produktywnego (Sport, spacer, wyjście na kawę, kebsa, nawet jakieś zajęcia z angielskiego czy odwiedzenie rodziny), to po prostu dostaje #!$%@?.

I pomyśleć, że ludzie nie widzą różnicy, bo są już dawno mentalnymi niewolnikami i grunt to ogrzać dupę, najeść się i oglądać jakieś bzdury w TV typu Ukryta Prawda.

A są jeszcze inni - konsumpcjoniści, którymi się brzydzę. Może nie siedzą w chacie jak ci powyżej, ale tylko kupują dobra materialne i jedynie to sprawia im frajdę. Ha TFU

#koronawirus #takaprawda #przemysleniazdupy #mirkokoksy
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: przecież właśnie masz sporo rutyny- treningi w określone dni, odwiedzanie tego samego kebabu

Ktoś kto mówi, że mało zauważył różnicy niekoniecznie wegetuje w domu. Wystarczy, że raczej wychodził odwiedzać kogoś w domu(fajna weranda w spokojnej okoliocy> kawiarniany ogródek, gdzie auta hałasują w oddali), może się udzielał w wolontariacie
  • Odpowiedz
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ludzie mogą codziennie z pracy przychodzić do domu, siedzieć i pierdzieć w kanapę przed TV z browarkiem w ręku


@Sok_Mandarynkowy: A jesteś w stanie wyobrazić sobie, że ludzie mogą codziennie z pracy przychodzić do domu i dalej pracować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: A później wpadasz do sklepu o 16-18, a tam wódka i piwa na grubo jadą. Może w takim lidlu to mniej widoczne, ale w mniejszych sklepach rzuca się w oczy. Aż mnie zdumiewa, ile osób zaczyna w ten sposób czas po pracy
  • Odpowiedz
@ProResHq: Ja to w tygodniu nie ruszam w ogóle alko, ale zdarzyło mi się może raz czy dwa wypić zaległe piwo z weekendu po ciężkim dniu i tyle.

Smutno mi się robi, jak wbijam do sklepu i stoi jakaś baba, która kupuje 3 piwa 7 % i małą małpkę
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: wszystko co wymieniasz wymaga kasy, nie każdy ją ma to po 1, a po 2 strasznie brzmisz jakbyś miał sie za lepszego bo robisz więcej nie każdy preferuje takie życie, jedni sie oddają by czerpać jak najwięcej z życia, a inni wolą rewir domowy, żyj i daj żyć innym
  • Odpowiedz
Zaskoczę cię - Ludzie, którzy mają w życiu jakieś pasje, hobby i mają IQ większe niż Szympans, nie są w stanie wysiedzieć zamknięci w klatce, gapiąc się na telewizor lub komputer.


@Sok_Mandarynkowy: ja ciebie też zaskoczę. Ludzie mający IQ większe niż szympans nie są w stanie oglądać patostreamów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Sok_Mandarynkowy:
Jak dla mnie chodzenie na siłownię to marnowanie życia, jedyne co z tego będziesz miał, to konieczność kupna większej trumny, jak już zdechniesz.
Prawdziwe życie to prowadzenie badań naukowych czy odkrywanie kosmosu.
I brzydzę się ludźmi, którzy tylko siedzą na siłowni i jedynie to im sprawie frajdę oprócz kebsa i kawy. Ha TFU
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: siłownia to tez taka generyczna rozrywka która kojarzy mi się z ludzmi bez pomysłu jak siedzenie przed tv. Jedyne co to może trochę zdrowsze, o ile się nie przeciążysz. Ale to po prostu januszowanie dla młodego pokolenia
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: ale są pasję które nie wymagają wychodzenia z domu. Można w domu tworzyć, malować, szyć, konstruować rzeczy i realizować się w wiele produktywniejszych sposobow niż siedzenie przed ekranem albo na siłowni. XD
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale ja lubię siedzieć na kompie, za to nie lubię siłowni, więc dlaczego twoje spędzanie czasu jest lepsze niż moje? Dla mnie właśnie głupotą jest chodzenie na siłownię, to już lepiej w domu poćwiczyć, przecież machanie hantlami jest nudne.
  • Odpowiedz